Uudised

Veel uudiseid

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

EMÜ MV SpikeBall

13:01 25.03.2024
EMÜ spikeballi meistrivõistluste etapp on põnevalt läbitud!  EMÜ s

Kevad käes ning hooaeg lõpusirgel

10:27 25.03.2024
Eesti Maaülikooli saalihokinaiskond läks finaalseeriat 2-0 juhtima. Eesti-Läti ü

EMÜ meistriks Fitness Five-l tuli Nikopensius ja Laanmets

Pühapäeval, 22.03.15 selgitati Eesti Maaülikooli meistrid Fitness Five-l, kuhu tuli osalema kokku 23 sportlast, 17 meest ja 6 naist. Meeste arvestuses oli üsna tihe konkurents, kus väljus võitjana Allan Nikopensius, kelle tulemuseks jäi 230 punkti, talle järgnes Marek Tšernjavski, kes jäi võitjast maha vaid napi kolme punktiga. Kolmandale kohale tuli Sten Urbani, kes sai kirja tulemuse 198 kordust. Enne viimast kahte ala juhtis Allan Mareki ees 12 punktiga ja Marek suutis võita küll viimased kaks ala, kuid jäi napi nelja punkti kaugusele üldvõidust.

Naiste arvestuses oli edukas Grete Laanmets, kes kogus viie ala peale kokku 276 punkti, talle järgnesid Kaisa Külaots 245 punktiga ja Made Kalson 240 punktiga. Kusjuures Made Kalson juhtis enne viimast ala, Kaisa Külaotsa ees 11 punktiga ja viimasel alal suutis Kaisa 16 kordust kõhulihast paremini sooritada ja võita teine koht.

Üldarvestuses sai enim punkte MMI, talle järgnesid VLI, MSI. Kokkuvõtvas tabelis juhib endiselt suure ülekaaluga MMI 91 puntiga, talle järgnevad PKI 63,5 punktiga ja VLI 61 punktiga.