12. märtsil toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused mälumängus, koos

Eesti Maaülikooli võistkondadel on hooajad lõpusirgel ning otsustavad mängud

Nädalavahetuse mängud

11:02 21.02.2024
Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

Maaülikooli tennis meistrid on Erkki Mäeorg ja Maria Pantazi

Pühapäeval, 11.11.12 selgitati Eesti Maaülikooli meistrid tennises. Kokku osales 21 tennise mängu harrastajat, kellest 16 olid mehed ja 5 naised. Tennis on olnud Eesti Maaülikooli meistrivõistluste kavas kõik neli aastat ja on osutunud väga populaarseks ning finaalid alati põnevateks.

Meeste arvestuses oli esimene PKI-d esindav mitmekülgne spordimees Erkki Mäeorg, kes alistas finaalis MSI tennisisti Toomas Karl Reinoja tulemusega 6:1. Kolmanda koha peale mängisid VLI au kaitsvad reketivõlurid Märt Väljaots ja Raiko Allikivi, kellest jäi peale Raiko Allikivi tulemusega 4:1. Märt Väljaotsa kaotus võis tingitud olla ka korvpalli Eesti meistrivõistlusele sõitmisega.

Naisvõistlejaid osales sellel aastal väga vähe, kuid sellest ei lastud pead norgu ja kõik kohale tulnud viis võistlejat said väga hea koormuse. Naiste tiitel läks VLI esindajale, spordiklubis tennise treeninguid läbi viivale, Maria Pantazile. Teise koha saavutas Perit Tiits ja kolmandaks tuli väga mitmekülgne sportlane Karmen Alnek.

Instituutide arvestuses osalesid jällegi kõik instituudid ja üksused ning seekordseks võitjaks tuli üllatuslikult VLI, kes kogus nii naiste, kui ka meeste arvestuses teisekoha punktid. Teiseks tuli PKI esindus ja kolmanda koha sai MSI. Võistluste üldtabelis on jätkuvalt esimene PKI, kes seilab vaikselt juba meistrivõistluste üldvõidu poole, teisel kohal paikneb veel MMI ja kolmandale kohale tõusis tänu ala üldvõidule VLI, kellel on tabelis sama palju punkte, kui TI-l.

Pilte ja võistluste tulemusi näeb siit, tennis alamjao alt.

Autor: Esko Tõnisson