EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

10:27 25.03.2024

Eesti Maaülikooli võrkpallimeeskond tuli üliõpilasmeistriks

Pühapäeval 28.oktoobril toimusid Viljandi spordihoones üliõpilaste võrkpalli meistrivõistlused. Kokku osales turniiril 6 meeskonda ja 8 naiskonda.  Meeste seas läksid alagruppidest edasi täiseduga Tallinna Tehnikakõrgkool ning Eesti Maaülikool. Lisaks neile pääsesid poolfinaali veel TTÜ/Neemeco ja Tartu Ülikooli I meeskond. Esimeses poolfinaalis pidi Tallinna Tehnikakõrgkool esimes geimis tunnistama Tartu Ülikooli paremust, kuid teine ja kolmas geim võideti ise juba küllaltki kindlalt, vastavalt 21:17 ja 15:9. Teises poolfinaalis, kus kohtusid Eesti Maaülikool ja TTÜ/Neemeco kindlustas EMÜ endale finaalikoha kahes geimis 21:18 ja 21:14.

3. – 4. koha mängus võitis esimese geimi TTÜ/Neemeco 23:21, kuid kaotas järgmised kaks geimi 21:13 ja 15:6 ning seega tuli meistrivõistlustel kolmandale kohale Tartu Ülikooli I meeskond. Finaal Tallinna Tehnikakõrgkooli ja Eesti Maaülikooli vahel oli vägagi tasavägine ning võitja selgitamiseks läks vaja kolme geimi. Kogu turniir väga head mängu näidanud Eesti Maaülikool kindlustas endale meistritiitli kolmandas geimis seisuga 15:9.

Eesti Maaülikool mängis koosseisus: Kristo Kollo, Janno Järvpõld, Sten Mask, Mirko Hani, Urmas Niklus, Aleksander Riehakkainen, Mihkel Merimaa, Karl Traagel ning treeneriks oli Valev Reidolf.

Naiste meistrivõistlustel astus võistlustulle 8 naiskonda, nende hulgas ka eelmise aasta võitja Tartu Ülikool. Täiseduga jõudsid alagruppidest poolfinaalidesse Tallinna Tehnikaülikool I ja Tallinna Ülikool I. Edasi pääsesid ka Tartu Ülikooli I naiskond ja Tallinna Tehnikaülikooli II võistkond. Esimeses poolfinaalis läksid omavahel kokku Tallinna Tehnikaülikooli naiskonnad ning omavahelise duelli võitis TTÜ I naiskond. Teises poolfinaali paaris läks võitja selgitamiseks vaja 3 geimi ning lõppkokkuvõttes võitis Tartu Ülikool I geimidega 22:20; 15:21 ja 15:8 Tallinna Ülikooli.

3. – 4. koha mängus alistas Tallinna Ülikool I naiskond kindlalt kahes geimis TTÜ II. Finaalis läksid kokku Tallinna Tehinkaülikooli I naiskond ja Tartu Ülikool I , kes olid korra juba omavahel mänginud alagrupimängudes ning siis võitis kohtumise TTÜ I (21:17; 23:21). Põneva finaalmängu võitis aga hoopis Tartu Ülikool I geimidega 21:14; 15:21 ja 15:8, kaitstes sellega enda eelmisel aastal võidetud tiitlit.

Tartu Ülikooli I naiskond mängis koosseisus: Triin Veideman, Kaidi Kattai, Juta Kraav, Marili Laas, Kadi Mägi, Liis Noormets, Laura Reiter, Kaisa Soomets, Mariliis Trei, Krista Vaher ning treener oliAndres Toode.

Täpsemaid tulemusi on võimalik vaadata Kalendrist ning pilte turniirist on võimalik vaadata EASL Facebooki lehelt (http://www.facebook.com/eesti.akadeemiline.spordiliit).

Autor: Esko Tõnisson