Suurel reedel, 29.03.2024, on EMÜ Spordiklubi avatud kell 08:00-20:00.    Kauneid e

13:01 25.03.2024
EMÜ spikeballi meistrivõistluste etapp on põnevalt läbitud!  EMÜ s

Kevad käes ning hooaeg lõpusirgel

10:27 25.03.2024
Eesti Maaülikooli saalihokinaiskond läks finaalseeriat 2-0 juhtima. Eesti-Läti ü

Eesti Maaülikooli Spordiklubi võitis Eesti meistrivõistlustelt viis medalit

Nädalavahetusel, Kadrioru staadionil toimunud Eesti meistrivõistluste raames võitis Eesti Maaülikooli Spordiklubi  viis medalit. Keio Kits võitis kaks medalit, esimesel päeval osales ta 1500m jooksus, kus tugeva konkurentsi tagajärjel saavutas ta tubli kolmanda koha. Teisel päeval võttis Keio Kits ette lühema 800m distantsi, kus võitles välja teise koha.

Kolmikhüppes saavutas hea tulemuse ka Sten Veelak, kes sai tulemusega 14,83 kolmanda koha. Teisel hüppealal, kaugushüppes tegi enda kohta keskmise tulemuse Rain Kask, kes oli samuti 6,94m kolmas.

Eesti Maaülikooli Spordiklubi läbi aegade parima koha meeste 20 000m käimises sai Virgo Adusoo, kes läbis distantsi 1.43.05,42.