Tähelepanu!

Eesti Maaülikooli Spordiklubi on alates 3.maist 2021 avatud!
EMÜ Sports Club is open from May 3rd, 2021!

 

Lahtiolekuajad / opening hours

E-R 08.00-21.00 ; L-P 10.00-20.00

Mon-Fri 08.00-21.00 ; Sat-Sun 10.00-20.00

 

Rohkem informatsiooni leiad SIIT /more information/

Lauatennise meistrid on Leho Varik ja Kaisa Muutra

Nädalavahetusel peeti Eesti Maaülikooli meistrivõistlused lauatennises. Lauatennis on meistrivõistluste sarjas eelviimane ala. Nagu juba varasemalt ennustada võis, siis osavõtjate arv kavatses tulla suur, lausa hiiglaslik, tänu tihedale rebimisele üldvõidu pärast. Seekordsel lauatennise meistrivõistlustel tuli kohale rekordiliselt 48 mees- ja 13 naisosavõtjat, seega kokku 61 osalejate, mis on rohkem kui ühelgi teisel individuaalalal.

48 meesosavõtjat paigutati alagruppidesse, kust edasi pääses 32 parimat, seejärel paigutati nad asetuse järgi playoffi tabelisse.

Ülekaalukalt parim oli meeste turniiril tehnikainstituuti esindav Leho Varik, kes ei loovutanud kordagi oma vastastele geimi võitu. Meeste turniiri teiseks jäi Aarne Põder (SK) ja kolmandaks tuli Indrek Tamm (PKI).

Naiste turniiril selgitasid võitja kaks VLI esindajat Kaisa Muutra ja Maria Pantazi, kus peale jäi kindlalt 3:1 Muutra. Kolmanda koha võitis selge ülekaaluga Maria Liivamägi, kes alistas Marilyn Vesi tulemusega 3:0, mõlemad naised esindasid PKI-d.

Ala üldvõidu sai Metsandus- ja maaehitusinstituut, teiseks tuli Põllumajandus- ja keskkonnainstituut ning kolmanda koha saavutas  Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituut. Üldtabeli esikoht kuulub nüüd MMI-le, kes edestab PKI-d vaid kahe punktiga. Kolmandakoha heitluses edestab VLI kolme punktiga Spordiklubi. Seega üldtabeli seis on veel väga lahtine ja asja otsustab viimane ala – paarisorienteerumine, mis toimub juba 16. mail Tartu Raekoja platsil.


Autor: Esko Tõnisson