EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

10:27 25.03.2024

EMÜ kaotas tasavägise kohtumise

Hooaja teine meistriliiga mäng võõral väljakul Sparta Team Automaailma vastu kulges algusest lõpuni tasavägiselt, tempo oli enamasti rahulik, EMÜ avaldas survet ja Sparta ründas kiirete vasturünnakutega. Teise kolmandiku alguses asusid tartlased mängu 3:1 juhtima kuid juba 5 minuti pärast oli mäng viigis. Teise kolmandiku teises pooles ja viimase kolmandiku alguses lõid mõlemad meeskonnad veel kaks väravat ja normaalaeg lõppes viigiseisus 5:5.

Lisaajal oli meie meeskonnal mõned väga head võimalused ühe punkti võrra rikkamana koduteele asuda kuid pall ei leidnud teed väravapostide vahele ning oma võimalust lisaaja 5-ndal minutil ei jätnud kasutamata kodumeeskonna ja mängu parimaks valitud Mihkel Tasa.

"Sparta kaitses läbi mängu distsiplineeritult ja meil olid suured raskused rünnakute käivitamisega ning tekkinud väravalöömise võimalused lendasid enamasti väravast mööda. Samuti võib ehk mängutulemuse otsustavuse suhtes välja tuua arvulise ülekaalumängu lahja realiseerimise protsendi, saime ülekaalu mängida neljal korral kuid suutsime nendest vaid ühe värava lüüa. Sparta realiseeris meie kaks kaheminutilist karistust 100%-liselt, esimene nendest karistusviskest. Mäng ei olnud halb, väikestele asjadele tuleb rohkem tähelepanu pöörata", kommenteeris treener Talis Mölder.

Sparta - EMÜ SK 6:5 (1:2; 3:2; 1:1 - 1:0), EMÜ-le liigatabelisse normaalaja viigi eest üks punkt.

EMÜ SK väravate autoriteks olid Tõnis Vainomäe 3 väravat, Allan Grišakov ja Sander Mägi mõlemad panustasid ühe väravaga ja EMÜ parimaks valitud Sten Kõiv kahe resultatiivse sööduga.

Allikas: Talis Mölder