EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

10:27 25.03.2024

EMÜ võitis üliõpilaste meistrivõistlustelt kergejõustikus 5 medalit

Eile, 31. mail toimusid Tartus TÜ staadionil Eesti üliõpilaste 2011. a meistrivõistlused kergejõustikus. Võistlustest said osa võtta kõik EASL-i liikmesõppeasutuste ja teiste Eesti kõrgkoolide üliõpilased. Eesti Maaülikool esindanud sportlased võitsid kokku viis medalit, millest kolm olid kuldsed. Eesti üliõpilasmeistriks tulid Risto Kaljund, kes võitis 100m sprindi tulemusega 11,42, Alo Rand oli teistest kiirem ajaga 4.05,22 1500m jooksus ja Kaupo Valb, kellel oli teistest kõige pikem kuulikaar – 16.86m.

Risto Kaljund osales ka 400m jooksus ja sai kirja aja 49,46, kuid ta jäi selle tulemusega napilt alla võitjale Roman Fostile, kes edestas teda vaid 6 sajandikuga.

Tõnis Voitka sai kirja kõrgushüppes oma selle aasta tippmargi 1,95m ning tuli selle tulemusega kolmandaks. Alari Säde sai kaugushüppes oma parima tulemusena kirja 6.37m ja sai tubli kolmanda koha.

Veel sai Marian Svaigsne naiste kõrgushüppes tulemusega 1.55 teise koha ja Linda Pajo sai naiste kaugushüppes 5.00 kuuenda koha.

Autor: Esko Tõnisson