Naised pääsesid finaali

Laupäeval, 19.märtsil võitis EMÜ SK naiskond poolfinaalseerias kolmandat korda Sparta Spordiseltsi naisi. Seisuga 6:2 lõppenud kohtumine kinnitas tartlannade finaalikoha.

„Poolfinaalseeria osutus üllatavalt lihtsaks ja kõik kolm mängu kulgesid üsna sarnaselt. Hea oli, et saime palju palli valdamist kogeda, sellest on kindlasti kasu,“ rääkis naiskonna treener Talis Mölder.

Ta ütles, et raske oli mängijaid motiveerida 100% pingutama, kui sai ka vähemaga hakkama, kuid loodab, et finaalis on võitluslikkuse tase taas maksimumis. „Kõige tähtsam, et meie teine viisik sai kokkumängu hästi toimima ja mängis kolmandas kohtumises supermängu. Loodetavasti läheb seegi vaid paremaks,“ lisas Mölder.

Mängu parimaks tunnistati Triin Pähn, kes lõi kohtumise viimase värava ning andis kaks tulemuslikku söötu. Skoori kasvatamisse andsid panuse veel Meelike Terasmaa kahe väravaga, Reti Väärt ja Kati Loid mõlemad ühe värava ja ühe resultatiivse sööduga, Marii Kangur ühe väravaga ning Siiri Nork ja Kersti Teder mõlemad ühe resultatiivse sööduga.

Pühapäeval, 20.märtsil selgusid ka EMÜ SK vastased finaalis, kui SK Saku Fortuna naised alistasid seisuga 9:1 Tamsalu EBE. Tegemist oli samuti kolmanda kohtumisega poolfinaalseerias.

Naisteliiga finaalmängud algavad aprilli alguses.

Autor: Marii Kangur