Saku esiliigas sai II koha Eesti Maaülikool/Evocon võistkond

10:28 24.04.2024
Saku I liiga sai laupäeval üliemotsionaalse hooajalõpu, kui 2300 silmapaari (absolu

Spordihoone on 1. mail suletud

10:53 23.04.2024
1. mail on spordihoone suletud.  On May 1st, the sports building is closed.    Ilu

Naisteliiga poolfinaalis EMÜ/TÜ ees 2:1

Pühapäeval, 14. märtsil kohtusid Eesti Maaülikooli spordihallis Eesti meistrivõistluste naisteliiga kolme võiduni kestvas poolfinaalseerias kolmandat korda EMÜ/TÜ ja Jäneda Maasikas. Kodunaiskond võitis võitlusliku mängu seisuga 4:3. Mängu parimaiks tunnistati Jane Klavan kodunaiskonnast ja Kristi Lööper külalisnaiskonnast.

Naiskonna kapteni Reti Väärti sõnul läks mäng hästi. „Just kaitses saadi eriti palju viskeid kätte ja kõik mängijad toetasid üksteist,“ ütles ta.

Kodunaiskonna punktiskoori kasvatasid Jane Klavan ja Marii Kangur mõlemad ühe värava ja ühe sööduga, Reti Väärt ja Margit Keerutaja mõlemad ühe väravaga ning Marika Dodjak ühe sööduga.

Jäneda Maasika väravate autorid olid Liisa Kalavus, Ingrid Lööper ja Kristi Lööper. Resultatiivsed söödud andsid Sirli Nellis ja Siiri Nork.

EMÜ/TÜ naiskonnas mängisid kapten Reti Väärt, väravavahid Janely Pokk ja Eva-Maria Kikkas ning platsimängijad Ester Malmström, Kati Loid, Kati Vuks, Kersti Teder, Triin Pähn, Marii Kangur, Margit Keerutaja, Marika Dodjak, Mariliis Kütisaar, Jane Klavan ja Meelike Terasmaa.

Poolfinaalseeria neljas kohtumine leiab aset järgmisel laupäeval, 20. märtsil Tapa spordihallis kell 13. Viies finaalmäng toimub vajadusel pühapäeval, 21. märtsil kell 14 EMÜ spordihallis.

Teises poolfinaalseerias selgus täna esimene finalist SK Saku Fortuna, kes alistas Paide-Järva ka kolmandas kohtumises, seisuks 12:0.