10:53 23.04.2024
1. mail on spordihoone suletud.  On May 1st, the sports building is closed.    Ilu

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

EMÜ MV SpikeBall

13:01 25.03.2024
EMÜ spikeballi meistrivõistluste etapp on põnevalt läbitud!  EMÜ s

Kevad käes ning hooaeg lõpusirgel

10:27 25.03.2024
Eesti Maaülikooli saalihokinaiskond läks finaalseeriat 2-0 juhtima. Eesti-Läti ü

Eesti Maaülikooli Spordiklubi sai kergejõustiku Eesti meistrivõistlustelt 4 medalit

20.02.2010 kuni 21.02.2010 toimusid Tartu Ülikooli spordihoones Eesti talvised meistrivõistlused kergejõustikus. Talvised meistrivõistlused olid Eesti Maaülikooli  Spordiklubi sportlastele suhteliselt edukad, kuna võideti 4 medalit (üks kuld, kaks hõbedat ja üks pronks).

Igor Syunin on tänavust hooaega hästi alustan, nimelt võitis ta kolmikhüppes  Eesti meistritiitli tulemusega 16.08m. Igor edastas konkurente pea meetriga. Teisel võistluspäeval osales ta  kaugushüppes ja tuli  Mikk Pahapilli järel teisele kohale tulemusega 7.43m. Pahapillile, kes hüppas alles oma viimasel katsel 7.49, kaotas Igor kõigest 6 cm.

Keio Kits osales 1500m jooksus, kus pidi rinda pistma Eesti esinumbri Tiidre Nurmega. Nagu oletada võis jooksis Tiidrek kohe alguses kõigil eest ära ja lõpetas jooksu uhkes üksinduses ning püstitas 1500 meetri jooksus uue Eesti siserekordi 3.47,40  Eesti Maaülikooli värve esindanud Keio Kits tuli tänu heale lõpuspurdile teiseks ajaga 3.56,79. Teisel päeval Keiol nii hästi ei läinud, kui ta tuli meeste 3000m jooksus neljandaks ajaga 8.40,39.

Veera Baranova osales naiste 60 m tõkkejooksus ja sai napilt kolmanda koha, kolmanda koha selgitamiseks läks vaja ka fotofinišit, jooksu võitis Grit Šadeiko. Teisel päeval osales Veera Baranova veel naiste kaugushüppes ja tuli esimesel katsel hüpatud tulemusega 5.77 neljandaks. Kolmandaks tulnud Liane Pintsaarele kaotas Veera 13 cm. Ala võitis Ksenija Balta, kes sai kirja 6.57 ning tagas sellega pileti kergejõustiku sise-MM-ile. Norm 6.60 oli Baltal juba eelmisel aastal täis hüpatud, kuid Eesti kergejõustikuliit tahtis neiult tänavu vähemalt kuue ja poole meetrist hüpet, et ta sise-MM-ile saata.