EMÜ meeskond lõi vastastele küll 10 väravat, kuid jäi vastastele siiski alla

Pühapäeval 24. novembril EMÜ ja Rubene vahel peetud Läti 1. liiga mängus pidi Tartu meeskond tunnistama vastase 11-10 paremust.

EMÜ läks küll neljandaks minutiks 2-0 ette, kuid vastased viigistasid peatselt ning 3. perioodi esimese pooleni, seisuni 8-8 oli üks kord üks ja teine kord teine meeskond ees.Viimasel 15 minutil püsis ees aga Rubene ning võttis võidu.

EMÜ meeskonna resultatiivseim oli Mikko Saarivuori 5 värava ja 1 resultatiivse sööduga; meeskonna parimaks mängijaks hinnati Simon Georg Mahla (1+2).

EMÜ meeskond asub liigatabelis hetkel 4. kohal ning Rubene 2. kohal. Tabeli liider on Jõgeva SK Tähe/Olivia. Liigatabeli leiad SIIT.

EMÜ saalihokimeeskonna järgmine mäng toimub 30. novembril taas Lätis Kocenis, kui võõrustatakse võistkonda Lekrings.