Uudised

Korvpallurite veerandfinaalseeria avamäng ning jalgpallurite hooaja avamäng lõppesid kaotustega

Esiliigas tehti eelmisel nädal algust veerandfinaalseeriatega. Koduväljakul G4S Noorteliiga võistkonda võõrustanud Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid jäi seeria avamängus vastasele alla 77:81.

Tasavägist mängu alustas paremini Eesti Maaülikool, kes võitis avaveerandi kolme punktiga ning juhtis poolajaks 41:34. Kolmanda veerandaja alguses pääses kodumeeskond kahel korral ka 12 punktiga ette, kuid perioodi lõpuks oli nende edumaa kahanenud vaid viiele silmale (58:53). Kohtumise lõpus pani oma paremuse maksma aga G4S Noorteliiga, kes viskas viimase kümne minuti jooksul 28 punkti Eesti Maaülikooli 19 vastu. Mängu statistika leiad SIIT.

Veerandfinaalseeria järgimine mäng peetakse 11. aprillil Tallinnas võõral väljakul.

Jalgpalli III liiga lõuna piirkonnas mängiv EMÜ SK võistkond võõrustas Annelinna kunstmuruväljakul teist Tartu klubi FC Heliost ning pidi tunnistama nende 2:0 paremust.

Hooaja avamängus avati skoor 70. minutil kui veerand tundi varem vahetusest sekkunud Heliose mängija Tarvi Suvi tabloole 1:0 seisu tõi. 5 üleajaminutil lõi Ralf Raudik skooriks 2:0. Mängu statistika leiab SIIT.

EMÜ SK jätkab III liiga mänge 2. vooruga 13. aprillil kell 19.00 Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak, kui mängu võõrustab Tartu Tammeka IV võistkond.