Saalihoki naiskond ja võrkpallimeeskond edenesid play-offides, korvpallurid tunnistasid kaotuskibedust

Eelmisel nädalal toimunud Eesti Maaülikooli spordiklubi võistkondade osalusega mängudes olid edukad nii saalihoki meistriliigas mängivad naised kui meeste võrkpalli esiliiga võistkond. Kaotust pidid tunnistama nii meeste esiliiga, teise liiga kui naiste 2. divisjoni korvpallivõistkonnad.

Saalihoki naiste meistriliigas võttis EMÜ naiskond pühapäeval koduväljakul poolfinaalseeria otsustava võidu Kaitseliidu Rapla maleva naiskonna vastu ning kindlustas seeria 3:0 võiduga finaalikoha. Viimases mängus alistati Rapla naiskond taaskord kindlalt 13:2 (kogu seeria 11:0, 10:1, 13:2). Mängu parimaks EMÜ poolelt tunnistati Pille Arro (3 väravat). Edith Pärnik viskas 5 väravat  (1 resultatiivne sööt) ning Reti Väärt andis 6 resultatiivset söötu (1 värav). Teises poolfinaalis oli samuti 3:0 paremusega vastasest üle SK Link/SAKU võistkond, alistated Sparta naiskonna.

Finaalmäng toimub EMÜ spordihoones 14. aprillil kell 16. Uudis Saalihokiliidu koduleheküljel SIIN.

Võrkpalli esiliigas peeti veerandfinaalmängud ühe nädalavahetuse jooksul ning mõlemas vastasseisus jäi EMÜ meeskond peale. Esimene mäng TalTech/Kiili vastu algas 25:23 geimikaotusega, kuid tasavägises heitluses võideti kolm järgnevat (25:23, 25:22 ja 25:19). Pühapäeval võõral väljakul alustati 25:19 geimivõiduga, kuid järgmises kahes geimis jäädi vastasele 14:25 ja 23:25 alla. Neljandas geimis asus EMÜ juhtima ja oli ees kuni seisuni 18:17, kuid siis võttis TalTech/Kiili kolm punkti järjest. EMÜ kasuks pöördus mäng 19:21 tehtud time out'i järel, mis viis meeskonna 25:22 geimivõiduni. Otsustavas viiendas geimis oli EMÜ üleolek juba selgem ning juhiti esimesest punktist alates, geimi lõppseis 15:10 ja kogu mäng 3:2 EMÜ-le.

Esimene poolfinaalmäng toimub EMÜ spordihoones 30. märtsil kell 14. Poolfinaalivastaseks on Lotus Timber/Neemeco SK võistkond. Lisainfo võrkpalli esiliiga kohta SIIN.

Korvpalli esiliigas mängis EMÜ neljapäeval kodusaalis KA Tallinna Kalev/TLÜ võistkonnaga, kelle paljud meistriliiga kogemusega mängijad panid kohtumise algusest saati oma paremuse maksma ning tüürisid võistkonna 99:72 võiduni. Põhiturniiri viimases kohtumises läheb EMÜ 29. märtsil võõrsil vastamisi Paide Viking Window meeskonnaga. Olenevalt  viimase mängu tulemusest lõpetatakse põhiturniir kas 3. või 4. kohaga. Põhiturniiri tabeli leiab SIIT.

Korvpalli teises liigas jäi EMÜ/Ülenurme võistkond 9.-16. koha mängudes koduväljakul alla TTÜ korvpallikoolile 79:81. Teise liiga turniiritabeli leiad SIIT.

Eesti saalijalgpalli meistrivõistlustel lõpetas Tartu Ravens Futsal/EMÜ SK hooaja kolmanda kohaga, kui oli Tallinnas Kristiine spordihallis peetud pronksimatšis tulemusega 7:3 üle Tallinna SK Augur Enematist. Uudis Tartu Postimehes.