Tulemusi eelmisest nädalast: saalihokimeeskondade play-off teekonnad katkesid; maadluse kadettide meistritiitel EMÜ SK-sse

Eelmisel nädalal toimunud EMÜ võistkondade ja sportlaste osalusega üritustel tuli tunda nii valusat kaotuskibedust kui maitsta võidurõõmu. Nii meistriliiga kui esiliiga saalihokimeeskondade teekonnad play-offides said lõpu, naiste saalihokivõistkond ja meeste esiliiga korvpallivõistkond võtsid võidud ning maadluses võideti klubile Eesti kadettide meistritiitel.

Kolme võiduni mängitavas poolfinaalseerias pidi EMÜ saalihokimeeskond tunnistama põhiturniiri võitja Sparta Team Automaailma kindlat 0:3 paremust ja treenib nüüd pronksimängu ootuses, mille vastane selgub paarist TalTech - Jõgeva SK Tähe/Olivia. Selles paaris võitis esimese mängu TelTech 8:6, 2. ja 3. mäng peetakse sel nädalavahetusel ning vajadusel mängitavad järgnevad mängud nädal hiljem. Pronksimäng toimub võõral väljakul, kuna mõlemad võimalikud vastased olid põhiturniiril EMÜ meeskonnast eespool. Meistriliiga kohamängude tabeli leiad SIIT.

Saalihoki meeste esiliiga veerandfinaal mängiti ühe mänguna ning selles pidi EMÜ tunnistama Ääsmäe võistkonna 5:6 paremust, mis tähendab, et hooaja kokkuvõttes saadi esiliigas 7. koht. Esiliiga kohamängude tabeli leiad SIIT.

Naiste saalihoki meistriliiga põhiturniiri võitnud EMÜ naiskond jätkas võidukalt ka poolfinalseerias, alistades kolme võiduni mängitava seeria kahes esimeses mängus kindlalt Kaitseliidu Rapla Maleva naiskonna vastavalt 11:0 ja 10:1. Poolfinalseeria kolmas kohtumine peetakse pühapäeval, 24.03. EMÜ kodusaalis. Võidu korral liigub naiskond edasi finaalseeriasse, kus kohtutakse SK Link/Saku ja Sparta vahelise seeria võitjaga. 17.03. toimunud esimeses poolfinaalmängus oli 3:1 parem Saku. Järgmised mängud toimuvad sel nädalavahetusel ning vajadusel ka nädal hiljem. Naiste meistriliiga kohamängude tabeli leiab SIIT.

Korvpalli esiliigas teenis Eesti Maaülikool/Limitex Autoklaasid põhiturniiri tabelisse 13. võidu, alistades võrdselt kulgenud kohtumises G4S Noorteliiga võistkonna 81:75. Otsustavat neljandikku alustati 59:63 kaotusseisust, kuid lõpus tugeva soorituse teinud Ott Sellise toel kirjutati tabelisse lõpuks võit. Maaülikool paikneb kaks mängu enne põhiturniiri lõppu kolmandal ja G4S Noorteliiga seitsmendal kohal. Loe Saku I liiga kohta lisa SIIT.

Maadluses tuli Paikusel toimunud Eesti meistrivõistlustel naiste kadettide klassis võitjaks Kathy Carmela Klassen, alistades naiste 43 kg klassis Kelli Sika. Meeste kreeka-rooma maadluse 80 kg klassis sai Kermo Kivioja 8. koha.

Pildi autor: Ragne Nikkel