Tulekul on mälumängu meistrivõistlused

27. märtsil on ees ootamas Eesti Maaülikooli meistrivõistluste 2018/2019 hooaja eel-eelviimased meistrivõistlused, mis peetakse mälumängus. Üritus viiakse läbi koos EMÜ üliõpilasesinduse mälumängusarja III vooruga.

Mälumängu nimi - „Spordimaailma telgitagused" annab vihje, et mälumängu 6-s küsimuste plokis pööratakse tähelepanu just spordi valdkonnale. Plokkide teemad on maailmarekordid, spordivarustus, muusika, video, doping ja mängud. Osalema on oodatud 3-4 liikmelised võistkonnad, mis võivad koosneda ka erinevate instituutide liikmetest.

Registreerimine mälumängule kuni 27.03. kell 12:00. Lisainfo ja vajalikud viited leiad SIIT.

Instituutide arvestuses käib tihe rebimine: tornijooksu, kettagolfi, korvpalli, e-spordi ja lauatennise meistrivõistluse järel on liidriks MMI 38 punktiga, kuid VLI (33) ja SK (32) ei jää kaugele. Instituutide punktiarvestuse leiad SIIT.