Kodumängud sellel nädalal

Algaval nädalal toimub EMÜ spordihoones kolm kodumängu. Kui korvpallurid ja võrkpallurid mängivad veel põhiturniiri mänge, siis saalihokis on jõutud poolfinaalideni.

• Neljapäeval, 07.03. kell 20:15 mängivad meeste korvpalli esiliigas vastamisi Eesti Maaülikool / Limitex autoklaasid ja BC Kalev / Cramo I. Kui EMÜ võistkond on mängu eel tabelis eestpoolt 3. kohal , siis Kalev / Cramo tagantpoolt 3. kohal
  • Laupäeval, 09.03. kell 13:00 on meeste võrkpalli esiliigas vastamisi Eesti Maaülikool ja Audentese SG / NK. Tegemist on EMÜ võistkonna viimase mänguga võrkpalli esiliiga põhiturniiril.
  • Laupäeval, 09.03. kell 16:30 kohtuvad meeste saalihoki meistriliiga esimeses poolfinaalmängus Eesti Maaülikool ja Sparte team Automaal võistkond. Poolfinaalid mängitakse 3. võiduni ning tegemist on esimese mänguga.

Sissepääs kodumängudele tasuta! Tule ela omadele kaasa!