EMÜ võistkondadele eelmisel nädalal kaks võitu ja kolm kaotust

Möödunud nädalal toimunud mängudes saavutasid Eesti Maaülikooli võistkonnad viiest mängust kaks võitu. Vastased alistasid võrkpallimeeskond ja saalihoki naiskond.

Võrkpalli esiliiga meeskond mängis pühapäeval esimest mängu uue treeneri Reimo Alase käe all ning alistas kodusaalis mängides turniiritabelis EMÜ-st eespool asuva Võru VK/Werro meeskonna 3:0. Põhiturniiri 9. ringi järel asub EMÜ 12 võistkonna seas 6. kohal. Enne play-offe on mängida veel 2 ringi. Põhiturniiri tabeli leiad SIIT.

Naiste saalihoki liiga liidrite vastasseisus kohtusid Õismäe spordihallis esikohal olev EMÜ ja teisel kohal olev Sparta. EMÜ pani oma paremuse selgelt maksma, võites Tallinna klubi 7:1. Pille Arro ja Edith Pärnik said kirja kaks tabamust ning Jane Klavan toetas kolme väravasööduga. Piret Puidak sai kirja ühe värava ja ühe söödu, Reti Väärt ühe värava ning Iina-Maria Hietaranta ühe väravasöödu; üks värav läks kirja Sparta omaväravana. Turniirtabeli leiad SIIT.

Meeste saalihokimeeskond võttis koduväljakul vastu Sparta Team Automaailma, kellele anti küll vääriline lahing, kuid vaatamata teisel veerandil saavutatud 5:2 eduseisule läks võit napilt käest ja tabeli liidrile jäädi alla 6:7. EMÜ võistkonnast said värava kirja viis meest: Mikko Saarivuori viskas palli kaks korda võrku (1 resultatiivne sööt) ning Simon Georg Mahla (1), Juhani Võik (1), Roland Raja ja Artur Okružko (1) ühe korra. Sander Mägi toetas ühe väravasööduga. Turniiritabeli leiad SIIT.

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid pidi võõral väljakul tunnistama möödunud aasta esiliiga võitja Betoonimeistri paremust, kaotades 72:81. EMÜ alustas mängu hästi, võites avapoolaja 43:41, kuid viimasele veerandajale mindi paraku15-punktilises kaotusseisus, mis neljanda veerandi 6-ks minutiks kasvas juba 20 punktini. Vaatamata lõpus tehtud 11-0 vahespurdile võttis võidu ikkagi kodumeeskond. EMÜ eest olid resultatiivemad Gert Kaldmäe 17, Ott Sellis 14 ja Joosep Russak ning Egert Kevvai 8 punktiga. Loe rohkem SIIT.

Naiste korvpalli II divisjonis pidi võõral väljakul kaotuskibedust maitsma Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club, kes jäi 60:74 alla BC Stari võistkonnale. EMÜ võistkonnal seisab juba seel nädala reedel ees kohtumine play-off koha kindlustanud Parksepa SK/Võru naiskonnaga, kelle võitmise korral jõuab ka EMÜ naiskond põhiturniirilt edasi. Naiste II divisjoni turniiritabeli leiad SIIT.