Töötajad

Karl Ird
spordiklubi juhataja
telefon: (+372) 731 3904
e-post: karl.ird@emu.ee


Ivo Lobjakas
spordijuht
telefon: (+372) 5750 3905 / (+372) 731 3905
e-post: ivo.lobjakas@emu.ee
 

Esko Tõnisson
teenindus- ja personalispetsialist
telefon: (+372) 5380 8778 / (+372) 731 3902
e-post: esko.tonisson@emu.ee


Indrek Roball
ürituste- ja majahaldur
telefon: (+372) 5569 7453
e-post: indrek.roball@emu.ee

 

Margit Laev
Fitnessklubi peatreener
telefon: (+372) 731 3903
e-post: margit.laev@emu.ee

Anu Kalja
klienditeenindaja
telefon: (+372) 5309 0000 / (+372) 731 3900
e-post: klienditeenindus@emu.ee

 

Helina Ilves
klienditeenindaja
telefon: (+372) 5309 0000 / (+372) 731 3900
e-post: klienditeenindus@emu.ee

 

Aire Lahk
klienditeenindaja
telefon: (+372) 5309 0000 / (+372) 731 3900
e-post: klienditeenindus@emu.ee

 

Noomi Kams
klienditeenindaja
telefon: (+372) 5309 0000 / (+372) 731 3900
e-post: klienditeenindus@emu.ee

 

Kaire Klaus
pearaamatupidaja
telefon: (+372) 731 3380
e-post: kaire.klaus@emu.ee

 

Ester Saral
raamatupidaja
telefon: (+372) 731 3382
e-post: ester.saral@emu.ee

 

 


MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi | Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu 51014 | tel (+372) 731 3900 | e-post:  sport@emu.ee
Spordihoone avatud: E-R 8.30-23.00; L,P 10.00-20.00

Osaliselt avatud 10.00-20.00 (24.02, 30.03, 01.05, 20.08.18, 27.12-30.12.18)
Suvine lahtiolek perioodil 28.05.2018 - 27.08.2018 :E-P 10.00-20.00
Spordihoone on suletud perioodil 02.07.2018-22.07.2018 ja 23.06, 24.06, 24.12, 25.12, 26.12, 31.12, 01.01.2019.