Prindi see leht

Korralda üritus spordihoones

Sportlik pidu EMÜ spordihoones!

Olgu Teil sünnipäev või lihtsalt soov sõpradega lahedalt aega veeta - korraldage lõbus ja sportlik pidu EMÜ spordihoones ning selle ümbruses.

Teie poolt seltskond, meie poolt kaheks tunniks pallisaal, kus saab mängida saalihokit, sulg-, võrk-, korv- ja jalgpalli, või võtate osa rühmatreeningutest. Lisaks on võimalik panna end proovile ronimisseinal ja harjutada kätt lauatennise või piljardiga. Õues saab talvisel ajal näiteks korraldada laheda liulaskmisvõistluse või mängida "puuris" lumepalli, suvisel ajal organiseerida rannavolle väljakutel kasvõi unustamatu rannamaadluse võistluse.

Peale sportimist saate paar tundi lõõgastuda saunas ning kinnitada keha enda poolt kaasa võetud  või meie poolt tellitud suupärasega.

Milleks istuda tähtpäevi tähistades enne ööklubidesse ja pubidesse minekut kusagil õllekannu taga, kui saab korraldada midagi hoopis meeldejäävamat!?

Kogu kokku kuni  15 liikmeline seltskond ja tule Eesti Maaülikooli Spordiklubisse spordipeole. Lisainfot saate aadressil sport@emu.ee.