Tähelepanu!

Alates 11.01.2021 on Eesti Maaülikooli Spordiklubi avatud tavapärastel aegadel:

From 11th of January 2021 EMÜ Sports Club is open at regular times:

E-R 8.00-23.00

L-P 10.00-20.00

 

 

Tartu maadlejad avasid edukalt hooaja

Kreeka-rooma maadlussportlase Avo Talpase mälestusvõistlustel Kohtla-Järvel olid tartlased tublid. Tasub meenutada, et Talpas oli viimane eestlane kes N.Liidu koondises võistles. Moskva OMi eel oli ta koondise esinumber, kinnistades oma staatust kahe FILA turniiri võitmisega! Paraku murdis raske haigus sitke spordimehe ja olümpiavõitjaks tuli kindlalt tookordne koondise „varumees“.

Tartlaste tulemused tänavustel mälestusvõistlustel (osalesid ka soomlased). Seenioride konkurentsis võitis meile esikoha SK Englas esindaja, hiljuti USAst naasnud Joosep Vähi (-96kg kehakaalus), kes tegelikult unistab treenitusega lähiaastatel jõuda raskekaallaste seltskonda! Raskekaalus oli teine Kaarel Maaten (EMÜ SK), kolmanda koha said Joel Jaska (EMÜ SK), Leimar Pärtmaa ja Hardo Toots (mõlemad Kalevi SK), maakonnale tõi medali Aimar Pikk - 3.koht, lisaks olid Jaanus Lepik ja Mihkel Laansalu väärt viiendat kohta.

Kadetid said kolm medalit - võitjad olid Kristjan Toots ja Keith Stseglov (mõlemad EMÜ SK), Ats Mitt samast klubist oli teine, Karlis Hallik SK Engas, viies.
 Allikas: TPM