Kodumängud
Paljud kodumängud on nüüdsest jälgitavad Levira spordikanalilt sport.television.ee.
Samuti saab mänge jälgida saalikaamerast või spordiklubi Youtube kanalist
EESTI MAAÜLIKOOLI võistkondade kodumängude kalender hooajal 2023/2024
Eesti Maaülikooli kodumängudele pääseb tasuta! Eesti Maaülikool / Evocon korvpallivõistkonna toetaja Saku sponsoreerib esimest 30. pealtvaatajat tervitusjoogiga!
MEESTE I LIIGA KORVPALL
KUUPÄEV | MÄNGU ALGUS/TULEMUS | KODUVÕISTKOND | KÜLALISVÕISTKOND |
79:72 VÕIT | Eesti Maaülikool / Evocon | Rock Tartu Terminal | |
71:83 KAOTUS | Eesti Maaülikool / Evocon | Reinar Halliku KK/Vinni-Pajusti Gümnaasium | |
80:83 KAOTUS | Eesti Maaülikool / Evocon | KARIKAMÄNG Tere Kadrina Karud | |
76:89 KAOTUS | Eesti Maaülikool / Evocon | Tartu Ülikool/Estiko | |
91:62 VÕIT | Eesti Maaülikool / Evocon | Rapla Korvpallikool | |
116:76 VÕIT | Eesti Maaülikool / Evocon | TSA | |
79:106 KAOTUS | Eesti Maaülikool / Evocon | Tere Kadrina Karud | |
64:54 VÕIT | Eesti Maaülikool / Evocon | Paide Viking Window | |
100:64 VÕIT | Eesti Maaülikool / Evocon | Audentese Spordigümnaasium | |
94:32 VÕIT | Eesti Maaülikool / Evocon | KK Viimsi II | |
89:72 VÕIT | Eesti Maaülikool / Evocon | Rae Koss/Hansaviimistlus | |
08.03.2024 | 20:00 | Eesti Maaülikool / Evocon | Tamsalu Los Toros/TalTech |
Kõik Eesti Maaülikool / Evocon kodu- ja võõrsilmängud nähtavad SIIT.
MEESTE I LIIGA VÕRKPALL
KUUPÄEV | MÄNGU ALGUS/TULEMUS | KODUVÕISTKOND | KÜLALISVÕISTKOND |
3-2 VÕIT | Eesti Maaülikool / Structura | Selver Tallinn Spordikool | |
3-1 VÕIT | Eesti Maaülikool / Structura | EstNor/Kiilil | |
3-0 VÕIT | Eesti Maaülikool / Structura | KARIKAMÄNG eelring IMSport/Türi | |
1-3 KAOTUS | Eesti Maaülikool / Structura | Danpower/Võru VK | |
1-3 KAOTUS | Eesti Maaülikool / Structura | KARIKAMÄNG Bigbank Tartu | |
3-0 VÕIT | Eesti Maaülikool / Structura | IMsport/Türi | |
3-0 VÕIT | Eesti Maaülikool / Structura | Põltsamaa VK | |
3-1 VÕIT | Eesti Maaülikool / Structura | Ab Premium/Rae vald | |
3-1 VÕIT | Eesti Maaülikool / Structura | Tallinna Ülikool | |
0-3 KAOTUS | Eesti Maaülikool / Structura | BMF/Rakvere VK | |
3-2 VÕIT | Eesti Maaülikool / Structura | Audentese SG/NK | |
2-3 KAOTUS | Eesti Maaülikool / Structura | Pärnu | |
10.03.2024 | 13.00 | Eesti Maaülikool / Structura | Audentes (veerandfinaal) |
16.03.2024 | 13.00 | Eesti Maaülikool / Structura | Audentes (veerandfinaal, vajadusel) |
NAISTE EESTI-LÄTI SAALIHOKI LIIGA
KUUPÄEV | MÄNGU ALGUS/TULEMUS | KODUVÕISTKOND | KÜLALISVÕISTKOND |
3-10 KAOTUS | Eesti Maaülikool | NND | |
2-10 KAOTUS | Eesti Maaülikool | NND | |
3-8 KAOTUS | Eesti Maaülikool | Rubene | |
3-4 KAOTUS | Eesti Maaülikool | Rubene | |
2-4 KAOTUS | Eesti Maaülikool | Kekava | |
6-7 KAOTUS LA | Eesti Maaülikool | Kekava | |
5-6 KAOTUS | Eesti Maaülikool | Sparta | |
6-5 VÕIT | Eesti Maaülikool | Lekrings | |
1 - 10 KAOTUS | Eesti Maaülikool | Lekrings | |
3-5 KAOTUS | Eesti Maaülikool | Sparta |
MEESTE SAALIHOKILIIGA
KUUPÄEV | MÄNGU ALGUS/TULEMUS | KODUVÕISTKOND | KÜLALISVÕISTKOND |
10-4 VÕIT | Eesti Maaülikool | Spordipalavik | |
3-9 KAOTUS | Eesti Maaülikool | Start Ehitus/ Tartu vald | |
16-3 VÕIT | Eesti Maaülikool | SK Voore | |
16.03.2024 | 16:30 | Eesti Maaülikool | Sinimäe (VF) |