Prindi see leht

Stipendiumikonkursid

MTÜ Eesti Maaülikooli spordiklubi kuulutab välja avaliku konkursi 2018.a. stipendiumide taotlemiseks ja määramiseks spordikoolituse alaseks ja sportliku tegevuse arendamiseks.

Stipendiumi määramise tingimused on:
• treeneritel – spordialased teadmised ja oskused saavutus-, noorte ja harrastussportlaste juhendamisel ja/või arendamisel; 

•sportlased – spordialased võimed ja oskused koondise tasemel ja osalemine rahvuskoondise mängudel, stažeerimiseks välismaal; 

Stipendiume määrab MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi juhatus sooviavalduste alusel. Täiendav info tel 731 3905 või sport@emu.ee.

SPORDISTIPENDIUM NOORSPORTLASELE

Eesti Maaülikooli Spordiklubi annab välja kuni viis spordistipendiumi häid tulemusi näidanud alla 23-aastastele noorsportlastele, kes on Eesti Maaülikooli Spordiklubi sportlane või on immatrikuleeritud Eesti Maaülikooli vähemalt 1. aasta üliõpilasteks ja esindavad võistlustegevuses Eesti Maaülikooli kõrgkoolide vahelistel meistrivõistlustel või rahvusvahelistel võistlusel. Spordistipendiumi eesmärgiks on aidata Eesti Maaülikooli sportlastest üliõpilastel omandada kõrgharidust õppeperioodi jooksul.

Spordistipendiumile võib kandideerida Eesti Maaülikooli Spordiklubis saavutussporditasemel arendavatel spordialadel, milleks on maadlus, kergejõustik, jalgpall, korvpall, võrkpall ja saalihoki.

Stipendium suurus on kuni 1700 € ja see määratakse üheks õppeaastaks. Väljamakse tehakse peale lepingu sõlmimist ühekordselt.

Taotlus stipendiumile kandideerimiseks tuleb koos Eesti Maaülikooli Spordiklubi vastava ala treeneri kinnitusel esitada Eesti Maaülikooli Spordiklubi juhatusele (e-mailiga sport@emu.ee  või paberil Kreutzwaldi 3, Tartu) hiljemalt 27. jaanuariks.