Prindi see leht

Tartu linna lahtised MV saalihokis

Tartu MV saalihokis 2019

Võistluste eesmärk

• Tartu linna meistrite selgitamine saalihokis täiskasvanute arvestuses mees- ja naiskondadele
  • Sportimisharrastuse ja saalihokimängu ergutamine Tartu linnas ning maakonnas, eesmärgiga populariseerida saalihokit ja innustada mängijaid kõrgematele sportlikele saavutustele.

Aeg ja koht

Võistlused toimuvad laupäeval, 25. mail meeskondadele ja pühapäeval 26. mail naiskondadele. Mõlemal päeval algusega kell 10.00 Eesti Maaülikooli spordihoones Kreutzwaldi 3, Tartu.

Korraldamine

Võistlust organiseerib Eesti Maaülikooli Spordiklubi. Meeste turniiri peakorraldaja on Janno Kaur (tel. 514 6825; e-post janno@starplayer.ee), naiste turniiri peakorraldaja on Marii Kangur (tel. 5568 6533; e-post: marii.kangur@gmail.com).

Registreerumine

Registreerumine toimub kuni 19. maini 2019 kell 23.59. läbi http://sport.emu.ee/ asuva registreerimisvormi. Osavõtumaks 50 eurot meeskonna kohta ja 40 eurot naiskonna kohta tasuda hiljemalt 19. maiks MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi arvele või EE872200221050769934 (Swedbank) või maksta kohapeal spordihoone kassasse. Soovi korral on võimalik saada arve, millest kohta teha vastav märge registreerimisankeedil.

Täpsed meeste ja naiste meistrivõistluste juhendid leiab vasakult menüüst.