Prindi see leht

Tulemused

Silver Tõgen

Võistlus Koht Kuupäev
Avo Talpase 30. MÄV 3 23.01.2010
Eesti MV vabamaadluses 3 30.01.2010
Tartu MV kr-r 2 13.02.2010
Tartumaa MV kr-r 2 21.02.2010
Eesti MV kr-r 3 27.02.2010
EMSL JÕUD kr-r 1 27.03.2010
34. Vändra lahtine matt 1 17.04.2010
55. G. Lurichi MÄV 10 22.05.2010
41. G. Hackenschmidti MV 3 5.06.2010
2. CSIT World Games kr-r 2 4.07.2010

 

Veiko Proovel

Võistlus Koht Kuupäev
Eesti MV vabamaadluses 8 30.01.2010
Tartu MV kr-r 1 13.02.2010
Tartumaa MV kr-r 1 21.02.2010
Eesti MV kr-r 8 27.02.2010
EMSL JÕUD kr-r 1 27.03.2010
41. G. Hackenschmidti MV 3 5.06.2010
Tartu MV rannamaadluses 2 15.05.2010

 

Vello Pärnpuu

Võistlus Koht Kuupäev
Tartu MV kr-r 1 13.02.2010
Eesti MV kr-r 8 27.02.2010
Tartu MV rannamaadluses 1 15.05.2010

 

Vladimir Vesselovski

Võistlus Koht Kuupäev
Eesti MV vabamaadluses 5 30.01.2010

 

Silver Kask

Võistlus Koht Kuupäev
Eesti MV vabamaadluses 3 13.01.2010
Tartu MV kr-r 3 13.02.2010
Eesti MV kr-r 12 27.02.2010
EMSL JÕUD kr-r 3 27.03.2010
EMSL JÕUD vaba 2 27.03.2010
26. SELL Games kr-r 6 21.05.2010

 

Joel Jaska

Võistlus Koht Kuupäev
Eesti MV vabamaadluses 8 30.01.2010
Tartu MV kr-r 1 13.02.2010
Tartumaa MV kr-r 1 21.02.2010
Eesti MV kr-r 6 27.02.2010
EMSL JÕUD kr-r 5 27.03.2010
26. SELL Games kr-r 5 21.05.2010
Tartu MV rannamaadluses 1 15.05.2010

 

Aleksandr Bahmatšov

Võistlus Koht Kuupäev
Tartu MV kr-r 2 13.02.2010
Tartumaa MV kr-r 3 21.02.2010
33. J. Jaago MÄV 19 20.03.2010

 

Maria Kilk

Võistlus Koht Kuupäev
Tartu MV naistemaadluses 1 13.02.2010
Eesti MV naistemaadluses 2 27.02.2010
EMSL JÕUD naistemaadluses 2 27.03.2010
41. G. Hackenschmidti MV 3 5.06.2010
Tapa Maadluspäev 3 16.10.2010
31. Vooremaa auhinnavõistlused 5 23.10.2010

 

Kaarel Maaten

Võistlus Koht Kuupäev
Tartumaa MV kr-r 1 21.02.2010
Tartu MV kr-r 2 13.02.2010
Eesti MV vabamaadluses 3 30.01.2010
Eesti MV kr-r 10 27.02.2010
EMSL JÕUD kr-r 3 27.03.2010
EMSL JÕUD vabam. 2 27.03.2010
26. SELL Games kr-r 3 21.05.2010
26. SELL Games vabam. 2 22.05.2010
41. G. Hackenschmidti MV 1 5.06.2010
Eesti MV vabamaadluses abs. 3 31.07.2010
Leo Kreinini IX MÄV 2 11.09.2010
Tapa Maadluspäev 2 16.10.2010
Eesti MV kr-r abs. 2 24.10.2010
K. Palusalu 23. MÄV 5 30.10.2010
41. vet AV ja Baltimaade KV 2 13.11.2010

 

Kristjan Toots                                                     

Võistlus Koht Kuupäev
TUL meeskondlik   24.01.2010
Eesti MV kr-r kadettidele 3 6.02.2010
Tartumaa MV kr-r 5 21.02.2010
Tartu MV kr-r juunioridele 1 7.03.2010
34. Vändra lahtine matt 2 17.04.2010
18. Maiturniir E. Edela MÄV 1 8.05.2010
Tartu MV rannamaadluses 2 15.05.2010
Tartu MV kr-r kadettidele 1 4.04.2010
Leo Kreinini IX MÄV 3 11.09.2010
E. Pütsepa 24. MÄV 1 18.09.2010
Tartumaa MV kr-r kadetid 1 2.10.2010
Tapa Maadluspäev 9 16.10.2010
A. Abergi 39. MÄV 1 6.11.2010

 

Ats Mitt                                                  

Võistlus Koht Kuupäev
TUL meeskondlik   24.01.2010
Eesti MV kr-r kadettidele 4 6.02.2010
Tartu MV kr-r 1 13.02.2010
Tartumaa MV kr-r 1 21.02.2010
33. J. Jaago MÄV 10 20.03.2010
EMSL JÕUD kr-r 2 27.03.2010
Tartu MV kr-r kadettidele 1 4.04.2010
18. Maiturniir E. Edela MÄV 1 8.05.2010
Tartu MV rannamaadluses 2 15.05.2010
E. Pütsepa 34. MÄV 5 18.09.2010
Tartumaa MV kr-r kadetid 1 2.10.2010
Tapa Maadluspäev 3 16.10.2010

 

Keith Štšeglov                                                                   

Võistlus Koht Kuupäev
TUL meeskondlik   24.01.2010
Eesti MV kr-r kadettidele 2 6.02.2010
Tartu MV kr-r 2 13.02.2010
Valga lahtised MV kr-r 3 20.02.2010
Tartumaa MV kr-r 1 21.02.2010
K. Palusalu XXII MÄV 9 6.03.2010
33. J. Jaago MÄV 6 20.03.2010
Tartu MV kr-r kadettidele 3 4.04.2010
34. Vändra lahtine matt 7 17.04.2010
Tartu MV kr-r õpilastele 1 25.04.2010
Tartu MV rannamaadluses 1 15.05.2010
41. G. Hackenschmidti MV 4 5.06.2010
Leo Kreinini IX MÄV 2 11.09.2010
31. Vooremaa auhinnaturniir 3 23.01.2010
K. Palusalu 23. MÄV 3 30.10.2010
A. Abergi 39. MÄV 5 6.11.2010

 

Sander Reemets

Võistlus Koht Kuupäev
Tartu MV kr-r 2 13.02.2010
Valga lahtised MV kr-r 4 20.02.2010
Tartumaa MV kr-r 2 21.02.2010
K. Palusalu XXII MÄV 5 6.03.2010
Tartumaa MV kr-r kadetid 2 2.10.2010
31. Vooremaa auhinnavõistlused 7 23.10.2010
A. Abergi 39. MÄV 9 6.11.2010

 

Viktoria Vesso

Võistlus Koht Kuupäev
Valga lahtised MV kr-r 1 20.02.2010
Tartu MV naistemaadluses 1 13.02.2010
Tartumaa MV kr-r 3 21.02.2010
K. Palusalu XXII MÄV 10 6.03.2010
E. Pütsepa 34. MÄV 2 18.09.2010
Tartumaa MV kr-r kadetid 3 2.10.2010
Tapa Maadluspäev 1 16.10.2010
31. Vooremaa auhinnavõistlused 1 23.10.2010

 

Kristjan Arold

Võistlus Koht Kuupäev
Avo Talpase 30. MÄV 3 23.01.2010
18. Maiturniir E. Edela MÄV 3 8.05.2010
41. G. Hackenschmidti MV 8 5.06.2010
Leo Kreinini IX MÄV 2 11.09.2010
E. Pütsepa 34. MÄV 5 18.09.2010
31. Vooremaa auhinnaturniir 4 23.10.2010
A. Abergi 39. MÄV 3 6.11.2010