Prindi see leht

Harrastussport

Aeroobika, pilates, step, bosu  ja mitmed teised rühmatreeningud, tennis, sulgpall, lauatennis, piljard, ronimissein,  rannavolle, korvpall, jõusaalitreening, suusatamine, kepikõnd ja palju muud - kõike seda saab harrastada Eesti Maaülikooli spordihoones.
 

        

Kogenud treenerite juhendamisel toimuvad mitmete spordialade treeningud harrastusspordi huvilistele. Kui on koos oma meeskond ja soovite ise treeninguid läbi viia, saab spordihoones üürida sobiva palli-, maadlus- või aeroobikasaali.

Soovides tulla sportima vabas õhus – saate mängida rannavollet spordiklubi väliväljakutel, kõndida või joosta Tähtvere spordipargis, Jäneserajal või Dendropargis, saate  laenutada kepikõnni keppe ja kasutada EMÜ spordihoone rõivistuid, kus pärast treeningut on mõnus pesta ja saunas lõõgastuda. Spordihoones on võimalik korraldada asutuste spordipäevi või muid üritusi, selleks saab üürida sobiva spordisaali või kogu maja. Hea kingitust sportlikule inimesele on EMÜ spordihoone kinkekaart, millega saab tasuda kõigi hinnakirjas olevate teenuste eest.

    

Ära kõhkle hetkeksi, tutvu treeningute toimumisaegadega vasakul olevas menüüs vastava spordiala juures ning sea sammud spordihoonesse. Ja kindlasti ära unusta kaasa kutsumast oma sõprasid, et üheskoos tunda rõõmu liikumisest, kogeda unustamatuid, vahel ka uskumatuid spordielamusi ning kordumatuid võidu ja kaotuse emotsioone.