Tulemused

Tulemused

Eesti Maaülikooli jalgpallimeistriks krooniti võistkond Viimane koht (PKI)

Tänavuse õppeaasta viimased Eesti Maaülikooli meistrivõistlustel peeti 24. aprillil jalgpallis, kui EMÜ spordihoone kõrval asuvas jalgpallipuuris võtsid tiitli nimel mõõtu kolm võistkonda: MMI, VLI vetid ja Viimane koht (PKI). Meistritiili võitis Viimane koht.

Kolme võistkonne osalusel turniiri võitja selgitati kolme mängu tulemusena: esmalt mängisid omavahel VLI vetid ja MMI seisuks 1:12, mille järel alistusid VLI vetid 4:15 ka Viimasele kohale ning sai selgeks, et meistritiitli eest jäävad mängima MMI ja Viimane koht. Seega muutus viimasena toimuma pidanud eelringi kohtumine MMI ja Viimane koht koheselt ka finaaliks, mis erinevalt eelringi 2x7 min kestvusest peeti 2x8 minutilisena.

MMI läks finaalmängus kiirelt, kolmandaks minutks 2:0 juhtima, kuid Viimane koht viigistas seitsmendaks minutiks ning läks minutiga juba 4:2 ette, millega lõppes ka esimene poolaeg. Teise poolaja teiseks minutiks jõuti 4:4 viigini ning ka 5:5 viik oli võistkondade vahel veel ka poolaja neljandal minutil, kuid siis lõi Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi võistkond Viimane koht neli vastuseta väravat ning kindlustas võidu. MMI lõi viimasel minutil küll ühe värava tagasi, mis ei vääranud enam Viimase koha 9:6 võitu.

Meistriks tulnud võistkonnas mängisid: Aleks Mõttus, Tanel Säde, Kert Hüdsi, Silver Linde ja Brett Piir. Teise koha võitnud MMI-s mängisid Rauno Ruusand, Ekke Jalandi, Sven Holm ja Martin Murumaa. Kolmanda koha võistkonnas VLI vetid mängisid Kaspar Kipp, Maare Mõttus, Kristi Männamets ja Linda Tammekivi.