Tulemused

Tulemused

EMÜ discgolfi meistrid 2018/2019

Vaatamata sellele, et sügisel lähevad õhtud kiiresti pimedaks, toimusid 10. oktoobri õhtupoolikul Eesti Maaülikooli meistrivõistlused discgolfis. Kell 17.00 alustasid Tähtvere Dendropargis võistlemist 6 naist ja 20 meest.

Naiste arvestuses kaitses eelmise aasta tiitlit Keiti Tätte (VLI), edestades teise koha võitnud Merit Fjodorovi (MMI) kõigest 2 viskega. Kolmanda koha võitis samuti metsandus- ja maaehitusinstituuti esindav Mari Tuvikene

Meeste võistluses kuulusid lausa esimesed neli kohta metsandus- ja maaehitusinstituudile. Parimana lõpetas võistluse eelmise aasta teise koha omanik Kevin Sepp. Talle jägnesid ühepunktilise vahega Martin Malm ning kolmepunktilise vahega Marger Krumm.

Ülimalt professionaalset viset näitas Kristian Raus (PKI) visates 4. rajal Hole-in-One`i. Lisaauhinna, Discgolfar.ee treeningkeskuse kuupääsme, sai endale Marger Krumm võites CTP võistluse 16. rajal.

(Vasakult: Merit, Keiti ja Mari)                                                             (Vasakult: Kevin ja Marger)