Prindi see leht

Juhend

1. Eesmärk

Pokkeri meistri selgitamine Eesti Maaülikoolis. Sportimisharrastuse ja pokkeri ergutamine EMÜ üliõpilaste ja töötajate hulgas.

2. Aeg ja koht

Võistlused toimuvad pühapäeval, 22.aprill 2012 klubis Ahju all Turu 21, algusega kell 11.00. Kõik mängijad peavad kohal olema vähemalt 15 min. enne mängude algust, vastasel juhul mängida ei saa.

3. Korraldamine

Võistlust organiseerib Eesti Maaülikooli Spordiklubi. Turniiri peakorraldaja on Tauri Tilk (5088458, e-post tauri.tilk@emu.ee ) peakohtunik on Sven Reimaa.

4. Osavõtjad

Võistlustest saavad osa võtta üliõpilaspileti esitamisel EMÜ üliõpilased ja töötõendi esitamisel EMÜ töötajad. Võistluses meeste ja naiste arvestust eraldi ei peeta. Maksimaalselt saab osaleda 80 mängijat registreerimise järjekorras. Vabade kohtade olemasolul on võimalik liituda ka kohapeal 15 min enne turniiri algust.

5. Võistluste süsteem

Mängitakse no limit Freezeout pokkerit. Taseme pikkus 20 min. Kui võistlusele registreerib alla 50 mängija, siis startin on stack 5000 ja kui registreerijaid on enam, siis starting stack on 3000. Täpne süsteem selgub kohapeal.

6. Protestid

Võistluste käigus tekkinud küsimused ja protestid lahendavad kohapeal peakohtunik ja peakorraldaja.

7. Instituutide paremusjärjestus

Kuna tegemist on mitteametlike pokkeri meistrivõistlustega, siis käesoleval aastal instituutidele punkte ei jagata. Turniiri eduka õnnestumise korral võetakse pokker ametlikku meistrivõistluste kavva juba järgmisest hooajast.

8. Autasustamine

Võitjat autasustatakse Eesti Maaülikooli meistrisärgiga, kogu esikolmikut autasustatakse medali ja diplomiga. Finaallauale lisaks eriauhinnad Triobetilt.

9. Registreerumine

Registreerumine toimub kirjalikult kuni 20. aprill kell 23.59 siin. Klubisse sissepääs maksab 2 eurot ning raha saab tasuda ainult kohapeal ja sularahas.