EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

10:27 25.03.2024

Grete Tõnne tuli Eesti meistrivõistlustel 10 000 m jooksus kolmandaks

28. juunil Kose staadionil toimunud 10 000 m jooksu Eesti meistrivõistlustel jooksis Grete Tõnne end tublile kolmandale kohale.

Naiste jooks algas Evelin Taltsi vedamisel, talle järgnesid Kaisa Kukk (Sparta SS), väljaspool arvestust võistelnud venelanna Anastasia Kushnirenko ja Grete Tõnne (EMÜ SK). Kohe jäi neist maha Darina Maksimova (KJK Kalev Sillamäe). Kui joostud sai viis ringi, läks ette tempot tegema Kushirenko, kelle kannul püsis Talts. Ülejäänutega tekkis neil vahe sisse. Poolel maal jõudis Grete Tõnne Kaisa Kukele järgi ja tempo põhjal tundus, et Tõnne on koguni suuteline hõbemedalile jooksma, kuid siis lõi Enn Selliku õpilasele piste külge. Jooksu ajal käega korraks külje pealt kinni haaranud Tõnne pidi kiirust maha võtma ja nii tekkis tal Kukega vahe, mis lõpuks kasvas poolele ringile. 6 ringi enne lõppu tegi Evelin Talts Grete Tõnnele ringiga sisse ja oleks viimasel ringil peaaegu kätte saanud teisel kohal jooksnud Kaisa Kuke, kuid enne tuli finišijoon ette.

Väljaspool arvestust võistelnud venelanna Anastasia Kushnirenko läks Taltsil eest ära 9 ringi enne lõppu ning sai lõpuajaks 36.12,89. Eesti meistritiitli võitnud Evelin Taltsi lõpuajaks oli 36.55,75. Hõbemedal kuulus Kaisa Kukele ajaga 38.15,02 ja pronks Grete Tõnnele 39.27,30-ga. Jekaterina Patjuk ja kolmikõed Luiged viibivad treeninglaagris, valmistudes eelseisvaks Zürichi EMiks, mistõttu nad Eesti meistrivõistlustel ei osalenud.

Autor: Esko Tõnisson