Saku esiliigas sai II koha Eesti Maaülikool/Evocon võistkond

Saku I liiga sai laupäeval üliemotsionaalse hooajalõpu, kui 2300 silmapaari (absolu

10:53 23.04.2024
1. mail on spordihoone suletud.  On May 1st, the sports building is closed.    Ilu

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

EMÜ SK II kaotas saalihoki I liiga poolfinaali kohtumise

Pühapäeval, 23.02.14 oli võistlustules, peamiselt Eesti Maaülikooli Spordiklubi saalihokikooli kasvandikest koosnev EMÜ SK II meeskond, kes mängis I liiga poolfinaalis Viimsi Kepp meeskonnaga ja kaotas kohtumise tulemusega 2-8. EMÜ SK meeskonna skoori kasvatasid Maarius Pärn ning Oskar Illak, mõlemad mehed skoorisid mängu kahesandal minutil ja viisid EMÜ meeskonna 2-0 juhtima. Esimese kolmandiku viimasel minutil suutis Viimsi Kepp mängija Madis Kass ühe värava tagasi visata ja kolmandik lõppes seisuga 2-1 EMÜ SK II meeskonna kasuks.

Teine ja kolmas kolmandik kuulusid juba täielikult Viimsi Kepp meeskonnale. Teisel kolmandikul löödi EMÜ SK  väravavõrku kolm vastuseta väravat ja viimasel kolmandikul neli vastusteta väravat. EMÜ SK meeskonnal oli võimalus paaril korral mängu jooksul veel vastaste arvulisest vähemusest värav lüüa, kuid ei suudetud seda ära kasutada.  Mängu lõpus sai Jaak Kaljula visata karistusviske, mis kahjuks ebaõnnestus.

Autor: Esko Tõnisson