Uudised

Veel uudiseid

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

EMÜ MV SpikeBall

13:01 25.03.2024
EMÜ spikeballi meistrivõistluste etapp on põnevalt läbitud!  EMÜ s

Kevad käes ning hooaeg lõpusirgel

10:27 25.03.2024
Eesti Maaülikooli saalihokinaiskond läks finaalseeriat 2-0 juhtima. Eesti-Läti ü

Pühapäeval olid võistlustules kaks EMÜ saalihokivõistkonda

Nädalavahetusel olid võistlustules kaks Eesti Maaülikooli saalihokivõistkonda. Esimeses mängus olid pühapäeval, 19.01 vastamisi EMÜ naiskond ja Sparta Spordiselts, kus peale jäi kodus mänginud Sparta Spordiselts tulemusega 5:4. EMÜ naiskond oli terve mängu küll tagaajaja rollis, kuid suutis mängu 55 minutiks seisu tablool viigistada 4:4. Sparta Spordiselts suutis kahjuks 20 sekundit enne mängu lõppu visata võiduvärava, mille autoriks oli Katrin Saare, kes valiti ka vastaste poolelt mängu parimaks. EMÜ naiskonna poolelt valiti mängu parimaks Marii Kangur, kes viskas vastaste väravasse kaks palli.

Samal päeval aga hilisemal kellajal võtsid oma vahel mõõtu meistriliiga kohtumises Eesti Maaülikooli Spordiklubi ja Sparta Team Automaailm, kus jäi samuti peale kodus mänginud Sparta Team Automaailm tulemusega 11:8. Ülipõnevas ja väravate rohkes kohtumises alustas mängu edukamalt kodumeeskond Sparta, kes läks mängu juhtima ning tagasi väga ei vaadanud. Mängu 23. Minutil alustas maaülikool aga come backi, kui suutis järjepanu lüüa vastaste võrku kaks väravat ja seis tablool näitas 4:3 vastaste kasuks. Maaülikooli hokkarite hoog ei raugenud ja mäng suudeti isegi enda kasuks pöörata seisuga 6:5, kuid lõpuks võttis kodus mänginud meeskond ikkagi oma ära.

Autor: Esko Tõnisson