EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

10:27 25.03.2024

Nädalavahetusel olid võistlustules EMÜ SK saalihoki duublid

Pühapäeval, 09.11.2013 võitis EMÜ III Eesti teises liigas seisuga 4:1 Viljandi Metalli. Eesti Maaülikooli poolt kasvatasid skoori Rando Ernits, Margus Mänd, Simon Georg Mahla ja Karl-Ott Juhanson. EMÜ SK mängis ülima kindlusega ja hoidis pea 30 minutit oma puuri puhtana ja skooris ise samal ajal neljal korral. Külaliste auvärava lõi Sten Koobas mängu 29. minutil.

EMÜ SK II jäi Eesti I liigas seisuga 5:7 alla TTÜ/SK Ääsmäele. Vastaste poolelt oli resultatiivseim Tanel Kasenurm, kelle kontole lisandus viis väravat. Meie meeskonna väravatest kolm viskas Roland Raja, Oskar Illak ja Jan Henrik Pärnik aitasid mõlemad ühe söödu ja ühe väravaga, Brait-Kevin Raudsepp aitas kahe resultatiivse sööduga.

Terve mäng oli pingeline ja väravaid tuli tublist mõlemalt poolt, EMÜ SK murdumine toimus mängu 47 minutil, kui Tanel Kasenurm skooris TTÜ/Ääsme kasuks seisuks 5-4. Samal minutil jäi ka EMÜ SK kahe minutilisse vähemusse.