12. märtsil toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused mälumängus, koos

Eesti Maaülikooli võistkondadel on hooajad lõpusirgel ning otsustavad mängud

Nädalavahetuse mängud

11:02 21.02.2024
Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

Algas saalihoki­hoo­aeg

EMÜ SK esindusmeeskond on esimeste mängudega kogunud võidu ja kaks kaotust.Hooaja esimeses mängus kodusaalis alistati seisuga 8:7 Saku Fortuna. Resultatiivseimad olid Lauri Nieminen (1+2), Martins Simsons (2+0) ning Sten Kõiv (1+1), omalt poolt aitasid kaasa ka teised mängijad. Punkte said protokolli kirja kümme mängijat.

Kolm viimast minutit

Teises mängus kaotas meeskond tõelises põnevusmängus napilt 6:8 Jõgeva SK Selver/Tähele. Esimene kolmandik lõppes EMÜ 4:0 eduseisuga, teisel kolmandikul tuli Tähe kiiresti järele seisule 4:3. Kaks korda suutis EMÜ veel kahe-väravalise eduga ette minna, kuid kolmanda kolmandiku kolm viimast minutit muutsid kõik.

Skoori kasvatasid viis meest, parimaks tunnistati ühe värava autor Daniel Matsukevitš.

Pühapäeval kaotas esindusmeeskond Sparta Team Automaailmale 9:3. EMÜ väravad viskasid Daniel Matsu­kevitš, Rolands Rein­sons ja Lauri Nieminen. Kahe sööduga toetas Andro Sõber, ühega Karl-Erik Kruusmaa, kes kaitses esimest korda meistriliigas EMÜ väravat.

Esindusmeeskonna järgmine mäng on 8. novembril Tallinnas, kui sõidetakse külla TTÜ SK-le. Kodus mängib meeskond uuesti 17. novembril, siis taaskohtutakse Saku Fortunaga.

Naised alustasid võiduga

Naiskond alustas hooaega võõrsil 9:5 võiduga Jõgeva üle. Nime said protokolli samuti paljud mängijad. Oma esimese värava meistriliigas viskas Laura Heinoja, resultatiivseim oli kolm väravat visanud ja ühe söödu andnud Liina Luih.

Teine kohtumine oli samuti võõrsil. Tallinnas säras Spartaga kohtumise lõpus tablool 7:3 EMÜ kasuks. Resultatiivseimad olid Marian Roop (1+2), Liina Luih (1+1) ja Ester Malm­ström (0+2). Parimaks hinnati aga meistriliigas debüteerinud väravavaht Lotta Peedimaa.

Naiskonna esimene kodumäng on 23. novembril kell 15, võõrustatakse mullust meistrit Saku Fortunat.

EMÜ SK duubelmeeskond alistas hooaja esimeses mängus 11:4 esiliigasse tõusnud Tallinn Unitedi. EMÜ resultatiivseimad olid Roland Raja (3+2), Jaak Kaljula (2+2) ja Maarius Pärn (2+1). EMÜ mehed istusid karistuspingil kaks korda, Tallinn United seitse korda.

Teises kohtumises alistati koduväljakul 9:2 TVK Leegid. Resultatiivseimad olid Jan Henrik Pärnik (2+3) ja Henrik Trasberg (2+2).

Esiliiga meeskonna järgmine kohtumine on 9. novembril kell 18, EMÜ võõrustab TTÜ SK / Ääsmäed.

Tartu teise liiga meeskonnad EMÜ III, Vana Hea Puur ja Tartu Tornaado mängivad kodulinnas samuti 9. novembril.

Autor: Marii Kangur

Allikas: Tartu Postimees