Suurel reedel, 29.03.2024, on EMÜ Spordiklubi avatud kell 08:00-20:00.    Kauneid e

12. märtsil toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused mälumängus, koos

Eesti Maaülikooli võistkondadel on hooajad lõpusirgel ning otsustavad mängud

Nädalavahetuse mängud

11:02 21.02.2024
Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

Eesti Maaülikooli meistrivõistlused lauatennises võitsid Leho Varik ja Maria Liivamägi

Pühapäeval, 17.03.13 toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused lauatennises, kus osales kokku 31 võistlejat. Meeste lauatennise tiitli jahile tuli 23 osalejat, kes jagati kaheksasse alagruppi. Alagruppidest pääsesid edasi kõik võistlejad kindla paigutusega kahvlisüsteemi, kust võitjana väljus Leho Varik (TI), kes alistas finaalis Aarne Põdra (SK) tulemusega 3:0. Kolmanda koha mängus alistas Indrek Tamm (PKI) Marek Tšernjavski, samuti tulemusega 3:0.

Naiste võistluseks oli kohale tulnud kaheksa lauatennise huvilist, kes paigutati kõik ühte alagruppi ja võitjana väljus sealt Maria Liivamägi (PKI), kes kaotas kogu turniiri jooksul vaid ühe kohtumise Maria Pantazile (VLI), tulemusega 2:0. Teise koha sai Mari-Liis Tishler (PKI), kes kaotas samuti vaid ühe kohtumise  ja kolmandaks tuli Triina Teder (MMI). Mari-Liis Tishleri ja Maria Liivamägi kogusid turniiri lõpuks küll ühe palju punkte, kuid Maria kasuks rääkis võit Mari-Liisi üle.

PKI kogus sellelt võistluselt järjekordselt 10 võidupunkti ja edastab nüüd teisel kohal olevat MMI-d juba 18 punktiga. MMI sai turniirilt teise koha ja kogus üldtabelisse kaheksa punkti. Üldarvestuses kolmandale kohale tuli TI, kes asub tabelis neljandal kohal kaotades kolmandal kohal olevale MSI-le vaid ühe punktiga. Järgnevad meistrivõistlused tulevad tänu väikestele vahedele üldtabelis pingelisemad. PKI esikoht pole ka veel täiesti kindel.

Tulemusi ja pilte on võimalik näha siit.

Autor: Esko Tõnisson