12. märtsil toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused mälumängus, koos

Eesti Maaülikooli võistkondadel on hooajad lõpusirgel ning otsustavad mängud

Nädalavahetuse mängud

11:02 21.02.2024
Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

Eesti Maaülikooli meistrid sulgpallis on Timo Pärle ja Kristel Sorge

Pühapäeval, 28.10.2012 selgitati Eesti Maaülikooli meistrid sulgpallis, kuhu olid kokku registreerunud 27 mees- ja 17 naissulgpallurit. Järjekordselt oli esindatud kõik instituudid ja üksused. Tundub, et sellel aastal võtavad kõik väga tõsiselt sportlikuma instituudi tiitli võitu ja pingutavad oma maksimum võimete piiril.

Meeste turniiri võitjaks tuli esimese asetusega Timo Pärle (TI), kes läbis turniiri puhaste paberitega ja ei pidanud kordagi tunnistama vastaste seti paremust.  Teiseks tuli turniiri teise asetusega Tanel Kaart (VLI), kes kaotas oma esimese mängu alles finaalis. Tublile kolmandale kohal võitles ennast Tõnis Petersell, kes omas seitsmendat asetust.

Naiste turniiri võitis ülivõimsalt paigutuseta Kristel Sorge (PKI), teine oli  Kätlin Laur (VLI), kes alistas poolfinaalis napilt kolmandaks tulnud  Maris Mehise (MSI).

Instituudi ja üksuste vahelises võistluses sai üldvõidu põllumajandus- ja keskkonnainstituut, teiseks tuli tehnikainstituut ning kolmandaks jäi veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituut. Pärast kolme ala on liidri kohal PKI, kes on võitnu kõik seni peetud meistrivõistlused ja kokku kogunud 30 punkti, talle järgneb MMI, kes on kogunud vaid 21 punkti ja kolmandal kohal paikneb tehnikainstituut 19 punktiga.

Turniiri tabelid asuvad siin sulgpalli alamjao all ja pilte on võimalik näha siit.