12. märtsil toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused mälumängus, koos

Eesti Maaülikooli võistkondadel on hooajad lõpusirgel ning otsustavad mängud

Nädalavahetuse mängud

11:02 21.02.2024
Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

Esimesed maaülikooli meistrid selgunud

Eesti Maaülikooli meistrivõistlused said tänavu alguse Torni ühiselamu treppidel joostes. Esimesel meistrivõistlusel osales 49 spordihuvilisist, kellel kõigil tahtmist näidata suvega treenitud vormi.  Meeste arvestuses osales 32 ja naiste arvestus 17 atleeti. Kõige rohkem osalejaid suutis välja panna põllumajandus- ja keskkonnainstituut, kellel osales 21 meest ja naist.

Meeste arvestus oli kõige kiirem 16. korrusele jõudja Marek Tšernavski, kes läbis distantsi ajaga 1 minut. Teisele kohale jooksid sama ajaga, 1,02 minutit Risto Kaljund ja Toomas Horma. Naiste arvestuses oli esimene Kelly Nevolihhin ajaga, 1,13 minutit  talle järgnesid Marii Raudsepp (1,17min) ja Kaisa Pajusalu (1,22min).

Torni jooksu edukaimaks instituudiks tuli põllumajandus- ja keskkonnainstituut, teiseks jäi metsandus- ja maaehitusinstituut ja kolmanda koha saavutas majandus- ja sotsiaalinstituut.

Võistluste lõpliku järjestust saab näha spordiklubi kodulehel. Pildid on nähtavad Eesti Maaülikooli meistrivõistluste facebooki lehel ja meie kodulehel.

Autor: Esko Tõnisson