Saku esiliigas sai II koha Eesti Maaülikool/Evocon võistkond

Saku I liiga sai laupäeval üliemotsionaalse hooajalõpu, kui 2300 silmapaari (absolu

10:53 23.04.2024
1. mail on spordihoone suletud.  On May 1st, the sports building is closed.    Ilu

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

EMÜ MV SpikeBall

13:01 25.03.2024
EMÜ spikeballi meistrivõistluste etapp on põnevalt läbitud!  EMÜ s

Korvpalluritel lõppes Tartu liiga

Teisipäeval, 03.04 alustati Tartu liiga esimese kaheksandikfinaaliga Hanza ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi vahel, mis osutus tõeliseks trilleriks ning alles peale teist lisaaega saavutas väga raske võidu Hanza võistkond tulemusega 96:94.

Eesti Maaülikooli Spordiklubi (EMÜ SK) võistkond alustas mängu väga hea visketabavuse toel  ja juhtis pärast I veerandit 25:17. Teisel veerandil suutis Hanza küll kaotusseisu vähendada, kuid esimese poolaja järel juhtis ikka veel EMÜ SK.

Teisel poolajal läks Hanza maa-alasse ja seis võrdsustus. Tasavägine punkt-punkti heitlus kestis normaalaja lõpuni. Hanzal oli küll veel lõpus võimalus visata vabalt positsioonilt, kuid see vise ei tabanud ning normaalaeg lõppes viigiga 76:76.

Esimesel lisaajal saavutas Hanza väikese edu, kuid EMÜ poolelt tabas kolmese Erkki Voronin ja mäng võrdsust. 0,8 sekundit enne lisaaja lõppu sai EMÜ mängija Markus Volke kolmese tagant vabalt viskele. See vise läks küll rõngast mööda, kuid ründelauas oli Andrei Vorobjov, kes tõi kaks punkti lisaks ja pärast esimest lisaaega taas viik 87:87.

Teise lisaaja lõpus juhtis Hanza kahe punktiga, kuid EMÜ SK-l oli kasutada viimane rünnak. Kahjuks viskas Krister Tapper keskpositsiooni viske mööda ja veerandfinaali jõudis Hanza.

Eesti Maaülikooli resultatiivseim oli Erkki Voronin 28 punktiga.

Autor: Esko Tõnisson

Allikas: Tartu Postimees