Suurel reedel oleme avatud 08:00-20:00

13:55 25.03.2024
Suurel reedel, 29.03.2024, on EMÜ Spordiklubi avatud kell 08:00-20:00.    Kauneid e

EMÜ MV Mälumängus

14:39 15.03.2024
12. märtsil toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused mälumängus, koos

Põnevust täis nädalavahetus

09:05 04.03.2024
Eesti Maaülikooli võistkondadel on hooajad lõpusirgel ning otsustavad mängud

Nädalavahetuse mängud

11:02 21.02.2024
Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

Eesti Maaülikooli SK korvpallurid oma alagrupis kolmandad

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste teises liigas on põhiturniiri avaetapil kolmes alagrupis mängivast 17 meeskonnast Eesti Maaülikooli Spordiklubi võistkond A-alagrupis kolmas.

EMÜ korvpallimeeskonnal on praeguseks üks vaheetapp läbitud suhteliselt edukalt võrreldes eelmiste aastatega. Ligi kuue aastase vaheaja järel on saadud võidulainele, meeskond on võitnud kodus viiest mängust neli ja võõrsil saanud kaks olulist võitu, mis annab hetkel oma alagrupis kindla kolmanda koha. Kolmas koht tähendab seda, et maaülikooli korvpall on teinud teises liigas ajalugu ja pääsenud üle väga pika aja tugevamasse gruppi.

Kõige olulisem võit saadi kodus alagrupi liidri Estiko vastu, kes senimaani ainult võite tunnistanud. Estikos mängivad 7 meistriliiga kogemusega pallurit. Teiseks oluliseks mänguks oli samuti koduseinte vahel Swedbank tiimi vastu, mis võideti kindlalt 17 punktiga. Swedbank mängis veel eelmisel aastal esiliigat. Need kaks võitu oli olulised sellepärast, et omavahelised mängud lähevad järgmisesse vahegruppi kaasa.

Võrreldes eelmise aastaga on maaülikooli meeskonda juurde tulnud neli olulist mängijat, kes ka ilusasti meeskonda sulandunud. Meeskonna peamiseks tugevuseks on ühtlus ja puuduseks nagu igal Eesti korvpalli meeskonnal - ebastabiilsus.

Eesti Maaülikooli meeskonna vastased A- alagrupis olid lisaks juba eelpool mainitutele Puhhid, Vasalema/Keila KK ja Turba Gümnaasium/Keila KK võistkondadega.

Autor: Esko Tõnisson