12. märtsil toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused mälumängus, koos

Eesti Maaülikooli võistkondadel on hooajad lõpusirgel ning otsustavad mängud

Nädalavahetuse mängud

11:02 21.02.2024
Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

EMÜ võitis üliõpilaste meistrivõistlustelt kergejõustikus 5 medalit

Eile, 31. mail toimusid Tartus TÜ staadionil Eesti üliõpilaste 2011. a meistrivõistlused kergejõustikus. Võistlustest said osa võtta kõik EASL-i liikmesõppeasutuste ja teiste Eesti kõrgkoolide üliõpilased. Eesti Maaülikool esindanud sportlased võitsid kokku viis medalit, millest kolm olid kuldsed. Eesti üliõpilasmeistriks tulid Risto Kaljund, kes võitis 100m sprindi tulemusega 11,42, Alo Rand oli teistest kiirem ajaga 4.05,22 1500m jooksus ja Kaupo Valb, kellel oli teistest kõige pikem kuulikaar – 16.86m.

Risto Kaljund osales ka 400m jooksus ja sai kirja aja 49,46, kuid ta jäi selle tulemusega napilt alla võitjale Roman Fostile, kes edestas teda vaid 6 sajandikuga.

Tõnis Voitka sai kirja kõrgushüppes oma selle aasta tippmargi 1,95m ning tuli selle tulemusega kolmandaks. Alari Säde sai kaugushüppes oma parima tulemusena kirja 6.37m ja sai tubli kolmanda koha.

Veel sai Marian Svaigsne naiste kõrgushüppes tulemusega 1.55 teise koha ja Linda Pajo sai naiste kaugushüppes 5.00 kuuenda koha.

Autor: Esko Tõnisson