12. märtsil toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused mälumängus, koos

Eesti Maaülikooli võistkondadel on hooajad lõpusirgel ning otsustavad mängud

Nädalavahetuse mängud

11:02 21.02.2024
Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

EMÜ SK võitis valitsevat meistrit

Eesti saalihoki meistriliiga põhiturniiril  saavutas Eesti Maaülikooli Spordiklubi meeskond viienda koha. Põhiturniiri viimases mängus võideti valitsevat meistrit Augur/Wastelandi kodus lisaajal tulemusega 8-7 (5-4; 2-1; 0-2; la1-0). Viimane mäng põhiturniiril oli heaks ettevalmistuseks järgmisel laupäeval algavaks play off-iks sõnas meeskonna peatreener Veiko Raudsepp. Eeldatavalt pingevaba mäng kujunes lõpuks ikkagi väga pingeliseks ja närvesöövaks. Veiko Raudseppa sõnul suutsime näidata korralikku mängu ja võitlust.  Erilises väravategemise hoos oli Daniel Matsukevitš, kes paugutas viis väravat ja tunnistati EMÜ SK poolelt mängu parimaks. Danieli lisaajal visatud värav sundis Auguri juba teistkordselt ilma võiduta Tartust lahkuma.

Pealevisked: EMÜ SK 23, Augur 40

Resultatiivsus: Daniel 5+0, Talis 2+2, Sten 0+3, Tõnis 1+0, Taavi 0+1, Allan 0+1, Mikko 0+1

Põhiturniiri võitis suure edumaaga valitsev meister Augur/Wasteland 37 punktiga. Viimases kohtumises võõral väljakul Viimsi Kepp meeskonna vastu vajas Jõgeva SK Selver/Tähe teise koha saavutamiseks võitu normaalajal, see ka saadi tulemusega 12-5 (2-1; 3-1; 7-3).

Põhiturniiri 3. koha saavutas TTÜ/Team Exel, kes kohtub veerandfinaalmängudes 6. koha saavutanud Sparta Team Automaailmaga. Teises paaris on vastamisi põhiturniiril 4. ja 5. koha saavutanud SK Saku Fortuna ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi.

Kahe võiduni peetavad veerandfinaalid algavad järgmisel nädalavahetusel. Veerandfinaalide võitjad pääsevad poolfinaalidesse, kus  ees ootavad põhiturniiri kaks paremat meeskonda.

Autor: Esko Tõnisson