10:53 23.04.2024
1. mail on spordihoone suletud.  On May 1st, the sports building is closed.    Ilu

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

10:27 25.03.2024

Tõgen ja Maaten tõid Eesti meistrivõistlustelt medalid

26. veebruaril peeti Märjamaal kreeka-rooma maadluse Eesti meistrivõistluste, kus Eesti Maaülikooli Spordiklubi maadlejad võitsid kaks medalit. Esikoha võitis Silver Tõgen kaalukategoorias, kuni 74 kg ja kolmandakoha sai  Kaarel Maaten, kes võistles kehakaalus kuni 96 kg.  Sellel võistlusel valiti välja ka Eesti maadluskoondis, kes sõidavad aprillis Dortmundis algavatele kreeka-rooma maadluse Euroopa meistrivõistlustele. Kahjuks ükski Eesti Maaülikooli Spordiklubi esindaja Euroopa meistrivõistlustele ei pääsenud. Treener Jakob Proovel oli sellegi pooles oma kasvandike tulemuste üle õnnelik, kuna pärast Märjamaa võistlust asume klubide arvestuses neljandal kohal.

Maaülikooli Spordiklubi võitis veel neli viiendat koht:  Ats Mitt (-55 kg), Joel Jaska (-60 kg), Kristjan Toots (-66 kg) ja Veiko Proovel (-96 kg).