EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

10:27 25.03.2024

Duubelmeeskonna võidukas lahing

Pühapäevane tuline saalihoki esiliiga lahing kahe aktiivse ja osavaid noormängijaid omavate võistkondade vahel kujunes ülipõnevaks. Kui teise kolmandiku esimesel minutil EMÜ duubelmeeskond mängu 5:2 juhtima asus, võis mängijatel tekkida mõte, et võit on taskus, miks muidu hakati viljelema imesööte ohtlikes tsoonides ja kärsituid pealeviskeid proovima, mis loomulikult välja ei tulnud, ning lubati vastasel korduvalt arvulises ülekaalus vasturünnakutega õnne proovida.

Paide võistkond kasutas olukorra enda kasuks ära ning viigistas mänguseisu viimase perioodi 5. minutil 5:5-le. Kuigi samal minutil viskas Maarius Pärn oma kolmanda värava ja seisuks 6:5, ei olnud mäng sugugi veel tehtud, Paide tuli veelkord kõrvale kui mängu normaalaega oli järgi jäänud veidi üle kolme minuti. Üks minut ja 34 sekundit enne lõpusireeni, otsustas EMÜ kesktormaja Juhani Võik, et 3 punkti liigatabelisse on väga vajalikud ning sööstis sirgjooneliselt vastase värava poole ja tulistas võidupaugu eesnurgast sisse.
Mäng lõppes tulemusega 7:6 (4:2; 1:1; 2:3)
EMÜ SK duubelmeeskonna treener Talis Mölder on muidugi rahul lõpptulemusega kuid mitte mängu üldpildiga: „sellise arvu söödueksimustega läheb tugevamate vastastega väga raskeks. Paide meeskonnale tuleb au anda hea mängu eest aga kinkisime neile lubamatult palju võimalusi oma rumalustega, mängu võtmefiguur oli kindlasti väravavaht Evert Laul kes tõi mitu rasket palli ära“