EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

10:27 25.03.2024

EMÜ SK alistus esiliiga finaalis 2-1

Neljapäeval, 08.04.2010 toimus Kiili spordihoones meeste esiliiga kolmanas finaalmäng, kus olid omavahel vastamisi TTÜ/Kiili ja tiitlikaitsja EMÜ SK. Otsustava mängu võitis kodus mänginud TTÜ/Kiili 3:2(-23, 18, -24, 15, 9) ja tuli I liiga võitjaks mängude tulemusega 2-1.

TTÜ/Kiili algkoosseis: Kuldar Männilaan, Mihkel Sepp, Kristo Meius, Henry Oro, Kaupo Kivisild, Erko Valdmets

EMÜ SK algkoosseis: Rainer Vassiljev, Kristjan Kais, Reimo Alas, Mart Müür, Andres Kangur, Vahur Laas

EMÜ SK korvas esimeses geimis tehtud mitmed servieksimused hea kaitsemänguga ja võitis esimese geimi 25:23.

Teist geimi dikteeris algusest peale TTÜ/Kiili ja võitis selle 25:18.

Blokkide rohkes kolmandas geimis mängiti punkt-punkti mängu, mille võitis lõpuks EMÜ SK 26:24.

Neljandas geimis sai kiire 5:0 algedu TTÜ/Kiili, kuid EMÜ SK suutis vahe vähendada minimaalseks 6:7. Seejärel läks aga TTÜ/Kiili meeskond oma teed ja võitis neljanda geimi kindlalt 25:15.

Viiendas geimis näitas algusest peale paremat mängu TTÜ/Kiili, võites 15:9 geimivõiduga mängu ja esiliiga tiitli.