Prindi see leht

Ajakava ja tulemused

                                                                                                                                                                                                                                                                                  

                            

Kell Meeskond Tulemus Meeskond
10.00 MSI 2 0:1 METS
      Reimo Lutter
10.10 TEHNIKA IME 2:0 PKI II
  Jarno Kipp; Jüri Milov    
10.20 SPORTLAND/NIKE 2:0 TEHNIKA I
  Lauri Senješ; Andro Kirsipuu    
10.30 VETID 0:1 MI-2
      Karli Ligi
10.40 SPORDIKLUBI 3:0 TRAKTOR
  Markus Mekk; Rait Rodi; Rait Rodi    
10.50 MSI 2 0:0 PKI II
       
11.00 METS 1:0 SPORTLAND/NIKE
  Reimo Lutter    
11.10 MSI 3:0 PS MAGISTER
  Kristjan Hõbemägi; Kristjan Hõbemägi; Matis Ulp    
11.20 TEHNIKA IME 3:1 TEHNIKA I
  Erik Raal,; Jüri Milov; Jüri Milov   Sander Luuk
11.30 MSI 4:0 TRAKTOR
  Kristjan Hõbemägi; Kristjan Hõbemägi; Andri Milov; Andri Milov    
11.40 MI-2 0:3 SPORDIKLUBI
      Ando Hausenberg; Rait Rodi; Ando Hausenberg
11.50 VETID 0:1 PS MAGISTER
      Martin Okas
12.00 PKI II 2:4 SPORTLAND/NIKE
  Argo Normak; Are Selge   Raivo Nõmmik; Marko Otsus; Karl-Tõnis Laks; Argo Normak (o.v.)
12.10 MSI 2 1:2 TEHNIKA IME
  Erki Saar   Jarno Kipp; Karl-Martin Müür
12.20 METS 1:1 TEHNIKA I
  Tarvo Aasver   Sten Saaremäe
12.30 PS MAGISTER 0:4 SPORDIKLUBI
      Rait Rodi; Markus Mekk; Rait Rodi; Rait Rodi
12.40 VETID 0:1 MSI
      Kristjan Hõbemägi
12.50 MI-2 0:0 TRAKTOR
       
13.00 MSI 2 0:4 SPORTLAND/NIKE
      Vahur Vahtramäe; Lauri Senješ; Andro Kirsipuu; Andro Kirsipuu
13.10 PKI II 0:3 TEHNIKA I
      Sander Luuk; Sander Luuk; Margus Altement
13.20 METS 0:0 TEHNIKA IME
       
13.30 VETID 0:5 SPORDIKLUBI
      Markus Mekk; Rait Rodi; Rait Rodi; Markus Mekk; Rait Rodi
13.40 PS MAGISTER 0:1 TRAKTOR
      Rivo Sepping
13.50 MI-2 0:2 MSI
      Kristjan Hõbemägi; Kristjan Hõbemägi
14.00 MSI 2 0:2 TEHNIKA I
      Martin Märss (o.v.); Margus Altement
14.10 TEHNIKA IME 0:1 SPORTLAND/NIKE
      Marko Arge
14.20 METS 2:0 PKI II
  Reimo Lutter; Tarvo Aasver    
14.30 VETID 0:4 TRAKTOR
      Aimar Sukamägi; Aimar Sukamägi; Rivo Sepping; Maido Märss
14.40 MSI 2:0 SPORDIKLUBI
  Matis Ulp; Andri Milov    
14.50 MI-2 1:0 PS MAGISTER
  Anti Kangur    
     
Kohamängud
15.00 PKI II 1:0 VETID
  Argo Normak    
15.15 MSI 2 1:0 (0:0) PS MAGISTER
  Margus Viipsi (pen)    
15.30 TEHNIKA I 5:4 (1:1) MI-2
  Margus Altement;                             Sten Saaremäe (pen); Sander Luuk (pen); Henri Rahuoja (pen); Rasmus Kodres (pen)   Anti Kangur;                                     Andres Rattassep (pen); Anti Kangur (pen); Marek Metslaid (pen)
15.45 TEHNIKA IME 4:2 (2:2) TRAKTOR
  Jüri Milov; Jarno Kipp;   Aimar Sukamägi; Maido Märss;         Aimar Sukamägi (pen); Rivo Sepping (pen)
16.00 SPORTLAND/NIKE 1:0 SPORDIKLUBI
  Märt Puusepp    
16.15 METS 3:4 (0:0) MSI
  Peeter Pruus (pen); Reimo Lutter (pen); Olavi Andres (pen)   Kristjan Hõbemägi (pen); Silver Bohl (pen); Matis Ulp (pen); Kaspar Käsper (pen)
16.30 SPORDIKLUBI 3:2 (0:0) METS
  Rait Rodi (pen); Ando Hausenberg (pen); Markus Mekk (pen)   Reimo Lutter (pen); Peeter Pruus (pen)
16.45 SPORTLAND/NIKE 3:4 (1:1) MSI
  Andro Kirsipuu;                                Andro Kirsipuu (pen); Raivo Nõmmik (pen)   Andri Milov;                                      Andri Milov (pen); Kristjan Hõbemägi (pen); Silver Bohl (pen)