Tulemused

Tulemused

Eesti Maaülikooli meistrivõistluste 2016/2017 tulemused

Täna, pühapäeval 5. märtsil, toimus esmakordselt EMÜ meistrivõistluste raames pimevõrkpall, mille võitis MMI - 1. Võistkonda kuulusid: Ott Pedosk, Tair Tooming, Martin Kammer, Henry Maask, Joosep Piho, Nils Holger Sova.

Kokku võttis sel aastal osa 3 võistkonda: MMI - 1, MMI - 2 ja EMÜ SK.

Esimesena kohtusid MMI - 1 ja EMÜ SK. EMÜ SK võitles visalt ja suutis kohe geimi peale kokku koguda 10 punkti. MMI - 1 võitis 2:0.

Teine mäng oli EMÜ SK ja MMI - 2 vahel. Esimese geimi võitis MMI - 2 25:11. Teine geim toimus punk punktis kuni 15 punktini, mille järel võttis MMI - 2 siiski oma. Teine geim oli 25:18 EMÜ SK kahjuks.

Turniiri viimases mängus kohtusid MMI võistkonnad. Mõlemal oli varasemast üks võit ja mäng otsustas I koha saatuse. Esimeses geimis läks MMI - 1 varakult 7 punktiga juhtima ja hoidis edu lõpuni (25:18). Teine geim algas tasavägiselt ja MMI - 2 oli enamus mängust 4-5 punkti kaugusel MMI - 1. Teine geim lõppes siiski sama seisuga nagu esimene - 25:18 MMI - 1 kasuks.