Tähelepanu!

Alates 11.01.2021 on Eesti Maaülikooli Spordiklubi avatud tavapärastel aegadel:

From 11th of January 2021 EMÜ Sports Club is open at regular times:

E-R 8.00-23.00

L-P 10.00-20.00

Pühapäeval, 4. aprillil võrkpalli I liiga finaal

Pühapäeval, 4 aprill toimub Eesti Maaülikooli spordihoones võrkpalli I liiga finaali II kohtumine EMÜ SK ja TTÜ/Kiili vahel. Seoses finaalmänguga lükkuvad edasi Eesti Maaülikooli meistrivõistlused saalihokis. Saalihoki meistrivõistlused toimuvad 18. aprillil.

SUUR REEDE

SUUREL REEDEL, 2. aprillil on hoone avatud kella 20.00  ja rühmatreeningud toimuvad, kuni kella 14.00-ni. VÄRVILISI KEVADPÜHI!

Pühapäeval toimusid järjekordsed Eesti Maaülikooli meistrivõistlused

Seekordses meistrivõistluste kavas oli võrkpall, mis oli võistkondade arvu poolest kõige populaarsem. Esindatud olid kõik instituudid ja osadesse võistkondadesse oli kaasatud ka töötajaid. Kõige enam harrastavad võrkpalli Põllumajandus – ja Keskkonnainstituut (PKI), kes panid välja koguni neli meeskonda ja ühe naiskonna.

EMÜ/TÜ ASK kaotas esimese finaalmängu

Pühapäeval, 28. märtsil algas Kiilis Kalevi spordihallis Eesti Meistrivõistluste naisteliiga kolme võiduni peetav finaalseeria. Esimeses kohtumises jäid peale eelmise aasta teise koha omanikud SK Saku Fortuna mängijad seisuga 5:2.

Poolfinaalseeria jäi kolmemänguliseks

Laupäeval, 27. märtsil oli Jõgeval Virtuse spordhoones vastamisi Jõgeva SK Tähe ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi. Enne mängu oli poolfinaalseeria seis 2-0 Tähe kasuks. Tähel õnnestus ka sellel korral mäng enda kasuks pöörata ja võita tulemusega 5-3 (1-1; 1-0; 3-2)

Maaülikool kaotas saalihokis poolfinaalseeria

Laupäeval, 27. märtsil oli Jõgeval Virtuse spordhoones vastamisi Jõgeva SK Tähe ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi. Enne mängu oli poolfinaalseeria seis selles paaris 2-0 Tähe kasuks. Tähel õnnestus ka sellel korral mäng enda kasuks pöörata ja võita tulemusega 5-3 (1-1; 1-0; 3-2) . Eesti Maaülikooli meeskond jääb nüüd ootama oma vastast 3. koha mänguks paarist Augur/A&A Kinnisvara ja TTÜ/Team EXEL, kus poolfinaalseeria seis on 2-1 Auguri kasuks.