Euroopa meistrivõistlused korvpallis

Käesoleva aasta  Euroopa kõrgkoolide korvpallimeistrivõistlused toimuvad 18.-25. juulini Poola linnas Poznanis. Kuna Eesti meistrivõistlusi 2009. aastal korvpallis ei toimunud, siis pääasevad Euroopa meistrivõistlustele selle aasta veebruaris toimiva valikturniiri võitjad. Osalemise Euroopa meistrivõistlustel peavad võistkonnad ise rahastama.

Eesti juunioride ja noorsoo meistivõistlused kergejõustikus olid meile edukad

22. kuni 24. jaanuaril toimusid Eesti juunioride ja noorsoo meistrivõistlused kergejõustikus. Võistluspaigaks oli  Tallinna Lasnamäe kergejõustiku hall. Eesti Maaülikooli Spordiklubi atleete oli võistlustules 6. Kokku võideti kuus medalit, millest 2 olid kuld-, 2 hõbe- ja 2 pronksmedalit.

Saalihoki võistkonnad olid nädalavahetusel võidukad

Kahel päeval 23.01 ja 24.01 kohtusid Eesti Maaülikooli esindused Eesti meistrivõistluste raames kodus Saku Fortunaga ja võõrsil Sparta Spordiseltsiga. 23. jaanuaril mängis maaülikooli spordihoones veel II liiga kohtumise duubelmeeskond. Kõigis kohtumisest olid maaülikooli spordiklubi võistkonnad võidukad.

Alfa 2010 ergomeetrite võistluse võitis naistearvestuses Kaisa Pajusalu

Tallinna spordihallis peetud sõudeergomeetrite iga-aastase võistluse Alfa 2010 võitis naiste võistluse Eesti Maaülikooli II kursuse tudeng Kaisa Pajusalu, kes püstitas ajaga 3.11,6 ka võistluste rekordi. Meeste arvestuses oli parim Tõnu Endrekson. Teise koha sai Allar Raja ning kolmas oli Andrei Jämsä.

Aeroobika asendused

Täna, neljapäeval, 21.01.10 asendavad Marju Asarovi tunde Hedli (Pilates+venitus) ja Maiken (Rasvapõletus).

Aeroobika StepCore tunni asendus

Täna, 18.01.10 asendab Marise StepCore tundi Maiken.

EASL aastapäevaturniiril tuli EMÜ teisele kohale (tulemused ülevaadatud)

Nagu viimastel aastatel tavaks alustas Eesti Akadeemiline Spordiliit oma uut aastat kõrgkoolide õppejõudude ja töötajate spordivõistlusega, millega ühtlasi tähistatati ka Liidu 18. aastapäeva. Lisaks Eesti kõrgkoolidele tegid kaasa veel Helsingi Ülikooli, Haridus- ja Teadusministeeriumi, Kultuuriministeeriumi, Tartu ning Tallinna Linnavalitsuste ja Eesti Olümpiakomitee võistkonnad. Seekord toimus turniir taaskord Tartus EMÜ   ja TÜ spordihoonetes.  Esmakordselt saadi proovida täies mahus EMÜ uut moodsat spordihoonet.

Veera Baranova edukas comeback

Lapsepuhkuselt naasnud Veera Baranova võistles kolmapäeval, 13.01.2010 Tartu Ülikooli lahtistel meistrivõistlustel kaugus- ja kõrgushüppes ning võitis mõlemad alad. Kaugushüppes oli tulemus 5,84m ja kõrgushüppes 1,70m.