Maris Pärti tunde asendab Maiken Sarv

Täna, 03.02.10 ja homme 04.02.10 asendab Marise Body ja Rasvapõletuse tunde Maiken Sarv.

Eesti Maaülikooli saalihokimängija Martin Karis alustab koondisega MM-kvalifikatsiooniturniiri

Eesti meeste saalihokikoondis alustab mänge maailmameistrivõistluste Euroopa 2. kvalifikatsiooniturniiril Hispaanias, kus kohtutakse 3. veebruaril Liechtensteini, 4. veebruaril Sloveenia ning 5. veebruaril Hispaania meeskonnaga.

Tartus toimus II BIG Kuldliiga etapp, kus osales 3 EMÜ SK sportlast

Laupäeval, 30. jaanuaril Tartu Ülikooli kergejõustikuhallis toimunud BIG kuldliiga II etapil hüppas Eesti Maaülikooli tudeng Igor Syunin kaugust 7.19m ja tuli neljandaks, kolmandast kohast jäi tal puudu  11 cm. Kaugushüppe võitis lätlane Janis Leitis tulemusega 7.57m.

Saalihoki õnnetu laupäev

Laupäeval, 30. jaanuaril kohtusid Eesti Maaülikooli spordihoones EMÜ SK esindusmeeskond ja TTÜ/ Team Exel. Mängu võitis külalismeeskond seisuga 7:4. Mäng algas kodumeeskonna jaoks edukalt, esimene kolmandik lõppes koguni 4:0 eduseisuga, millest kolm väravat lõi Mikko Purmonen ja ühe Daniel Matsukevitš. Ka väravavaht Markus Mekk hoidis "puuri" puhtana.

Saalihoki õnnetu laupäev

Saalihoki võistkonnad olid nädalavahetusel võidukad

Kahel päeval 23.01 ja 24.01 kohtusid Eesti Maaülikooli esindused Eesti meistrivõistluste raames kodus Saku Fortunaga ja võõrsil Sparta Spordiseltsiga. 23. jaanuaril mängis maaülikooli spordihoones veel II liiga kohtumise duubelmeeskond. Kõigis kohtumisest olid maaülikooli spordiklubi võistkonnad võidukad

Laupäevane aeroobikatund on pühendatud Michael Jacksonile

Laupäevane, 30. jaanuari Mariann Kajaki RASVAPÕLETUSE tund on pühendatud varalakunud muusikalegendile  Michael Jaksonile. Tunni nimeks on „Michael Jackson Special“.

Euroopa meistrivõistlused korvpallis

Käesoleva aasta  Euroopa kõrgkoolide korvpallimeistrivõistlused toimuvad 18.-25. juulini Poola linnas Poznanis. Kuna Eesti meistrivõistlusi 2009. aastal korvpallis ei toimunud, siis pääasevad Euroopa meistrivõistlustele selle aasta veebruaris toimiva valikturniiri võitjad. Osalemise Euroopa meistrivõistlustel peavad võistkonnad ise rahastama.