Harrastajate turniir võrkpallis toimub 11. aprill Tartus, EMÜ Spordihoones

On alanud võistkondade registreerimine võrkpalli harrastajate turniirile, mis toimub 11. aprillil EMÜ Spordihoones, Tartus.

Silver Kask võitis Eesti MV vabamaadluses juunioridele hõbemedali

Silver Kask (EMÜ SK) saavutas Eesti juunioride meistrivõistlustel vabamaadluses teise koha. Esimeses ringis võitis Silver kindlalt Viljandi Tuleviku maadlejat Marten Rohelpuud, kes saavutas kokkuvõttes kolmanda koha. Teises ringis kohtus Silver Kask Põlva Lapiti maadleja Tiit Tiitsoniga, võites matši ülekaalukalt. Finaalis tuli leppida Kohtla-Järve MK Kuldkaru maadleja Jevgeni Soltruki paremusega.

Eesti Maaülikool jõudis saalihokis play-offi

Jõgeva SK Tähe võit Saku Fortuna üle tõi Eesti Maaülikooli Spodiklubi saalihoki meeskonnale poolfinaalkoha, kuna Jõgeva SK Tähe alistas eilses kohtumises vastase tulemusega 8-5. Maaülikooli võistkonnale on see esmakordne saavutus, olles esimest aastat saalihokiga seotud. Treeneri Veiko Raudsepp ütles, et "Võistkonna esimene eesmärk on saavutatud ja nüüd muutume ainult ahnemaks." Eesti Maaülikooli  poolfinaali vastaseks on eelmise aasta meister Jõgeva SK Tähe.

EMÜ/TÜ poolfinaalseerias 2:1 ees

Pühapäeval, 14. märtsil kohtusid Eesti Maaülikooli spordihallis Eesti meistrivõistluste naisteliiga kolme võiduni kestvas poolfinaalseerias kolmandat korda EMÜ/TÜ ja Jäneda Maasikas. Kodunaiskond võitis võitlusliku mängu seisuga 4:3. Mängu parimaiks tunnistati Jane Klavan kodunaiskonnast ja Kristi Lööper külalisnaiskonnast.

Naisteliiga poolfinaalis EMÜ/TÜ ees 2:1

Eesti Maaülikool jõudis saalihokis play-offi (täiendatud)

Saalihoki poolfinalistide nelik selgub täna õhtul Kiilis

Meistriliiga poolfinaalidesse pääsejate nelik selgub täna õhtul, kui Saku Fortuna võõrustab põhiturniiri viimases kohtumises Jõgeva SK Tähe meeskonda. Mäng algab kl 20.30 Kalev Kiili Spordihallis.

Eesti Maaülikooli 2009 aasta sportlaste tunnustamine

Kolmapäeval, 10. märtsil toimus Eesti Maaülikooli peahoone aulas maaülikooli parimate sportlaste tunnustamine, kohale oli kutsutud ligi 90 sportlast. Meeksondlikult tunnustati Eesti Maaülikooli Spordiklubi jalg- ja võrkpalli meeskonnad liiga võitmise puhul ning saalihoki meeskonda karikamängudel võidetud kolmanda koha puhul. Idividuaalaladel olid 2009 aastal edukad MEIE maadlejad ja kergejõustiklased. Aasta parima sportlase tiitel läks sisesõudmise Eesti-,  ja maailmameistrile Kaisa Pajusalule (pildil).