Saalihokis rohke mängude nädalavahetus

Eesti saalihoki meistrivõistluste poolfinaalseerias alistas laupäeval 20. märtsil  Jõgeva SK Tähe  kodus Eesti Maaülikooli Spordiklubi meeskonna 8-3 (1-0; 4-1; 3-2) ja pühapäevases, 21. märtsil maaülikooli spordihoones peetud vastaseisus oli samuti parem Jõgeva Tähe tulemusega 8-4 (4-0; 2-3, 2-1). Jõgeva juhib seeriat 2-0. Kolme võiduni peetav poolfinaalseeria jätkub 27. märtsil.

JCI Eesti Noortekoja korvpalliturniir ja kogu pere spordipäev toimub Tartus 17.aprillil 2010 a., EMÜ Spordihoones

JCI kurikuulsale korvpalliturniirile on oodata enam  kui 10 meeskonda ja hulgaliselt ergutajaid-kaasaelajaid üle kogu Eesti ja ka naaberriikidest. Täpsem info: www.jci.ee

Saalihoki sai uues saalis uue hoo (Postimees)

Saalihoki on maaülikooli spordiklubi kõige uuem ala. Sügisest ollakse väljas oma meistriliiga meeskonnaga, kes pühapäeval võtab poolfinaalis mõõtu mulluse meistri Jõgeva Tähega.

Saalihoki sai uues saalis uue hoo (Postimees)

Harrastajate turniir võrkpallis toimub 11. aprill Tartus, EMÜ Spordihoones

On alanud võistkondade registreerimine võrkpalli harrastajate turniirile, mis toimub 11. aprillil EMÜ Spordihoones, Tartus.

Silver Kask võitis Eesti MV vabamaadluses juunioridele hõbemedali

Silver Kask (EMÜ SK) saavutas Eesti juunioride meistrivõistlustel vabamaadluses teise koha. Esimeses ringis võitis Silver kindlalt Viljandi Tuleviku maadlejat Marten Rohelpuud, kes saavutas kokkuvõttes kolmanda koha. Teises ringis kohtus Silver Kask Põlva Lapiti maadleja Tiit Tiitsoniga, võites matši ülekaalukalt. Finaalis tuli leppida Kohtla-Järve MK Kuldkaru maadleja Jevgeni Soltruki paremusega.

Eesti Maaülikool jõudis saalihokis play-offi

Jõgeva SK Tähe võit Saku Fortuna üle tõi Eesti Maaülikooli Spodiklubi saalihoki meeskonnale poolfinaalkoha, kuna Jõgeva SK Tähe alistas eilses kohtumises vastase tulemusega 8-5. Maaülikooli võistkonnale on see esmakordne saavutus, olles esimest aastat saalihokiga seotud. Treeneri Veiko Raudsepp ütles, et "Võistkonna esimene eesmärk on saavutatud ja nüüd muutume ainult ahnemaks." Eesti Maaülikooli  poolfinaali vastaseks on eelmise aasta meister Jõgeva SK Tähe.

EMÜ/TÜ poolfinaalseerias 2:1 ees

Pühapäeval, 14. märtsil kohtusid Eesti Maaülikooli spordihallis Eesti meistrivõistluste naisteliiga kolme võiduni kestvas poolfinaalseerias kolmandat korda EMÜ/TÜ ja Jäneda Maasikas. Kodunaiskond võitis võitlusliku mängu seisuga 4:3. Mängu parimaiks tunnistati Jane Klavan kodunaiskonnast ja Kristi Lööper külalisnaiskonnast.